Umiejętności warto rozwijać przez całe życie, a na niektórych stanowiskach regularne śledzenie zmian jest wymagane. Studia to niejedyna droga do zdobycia nowych umiejętności oraz zawodu. W wielu sytuacjach dobry wyborem są kursy zawodowe, które pozwolą uzyskać wartościową wiedzę w krótkim czasie. 

Data dodania: 2020-07-14

Wyświetleń: 1011

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Szkolenia zawodowe - sprawdzony sposób na podniesienie kwalifikacji

Ukończenie dodatkowych szkoleń to dobry sposób na rozwój osobisty, a także podniesienia swoich kwalifikacji i zwiększenia atrakcyjności na rynku pracy.

1. Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe?
2. Szkolenie z upadłości konsumenckiej – dlaczego warto?


Jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe?


Wiele osób boryka się z wypaleniem w dotychczasowym miejscu pracy. Inni natomiast pragną otrzymać awans lub podwyżkę. W każdym przypadku, zarówno zmiany branży, jak i podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych dobrą opcją jest uzyskanie nowych umiejętności. W takiej sytuacji skorzystać można z szerokiej oferty studiów podyplomowych.


Jednak to niejedyna droga do zdobycia nowych kwalifikacji i zmiany zawodu. Dobrym wyborem mogą być również kursy zawodowe oraz szkolenia dokształcające. Taki sposób kształcenia umożliwia uzyskanie niezbędnej wiedzy w krótkim czasie. Więcej informacji znaleźć można na https://swidnica24.pl/2020/06/dodatkowe-szkolenia-i-kursy-a-praca-zawodowa-czy-warto-je/.

Szkolenie z upadłości konsumenckiej – dlaczego warto?


Umiejętności warto rozwijać przez całe życie, a na niektórych stanowiskach regularne śledzenie zmian jest wymagane. W takim wypadku dobry wyborem są kursy zawodowe, które pozwolą uzyskać wartościową wiedzę i stać się konkurencyjnym na rynku pracy. Szkolenia zawodowe to dobry sposób na szybkie i skuteczne podniesienie kwalifikacji zawodowych, szczególnie w branżach, w których zmiany zachodzą często. Do takich zaliczyć można np. prawo.


Kursy ułatwiają bycie na bieżąco z przepisami, które często są uaktualnianie. W ostatnich miesiącach zmiany zaszły m.in. w prawie upadłościowym. W trakcie nowelizacji zmieniono aż 70 przepisów, które weszły w życie 24 marca 2020 roku. Szkolenie z upadłości konsumenckiej przeznaczone są dla pracowników działu windykacji i egzekucji. Na kursie zapoznać można się ze skutkami upadłości konsumenckiej oraz na przykładach praktycznych dowiedzieć się, jak wpływa to na sytuacje dłużników. Szkolenie dokształcające pozwala uzyskać niezbędną wiedzę w krótkim czasie, co z pewnością wpłynie pozytywnie na rozwój zawodowy kursantów i jakość świadczonych przez nich usług. Ukończenie szkolenia sprawi, że upadłość konsumencka nie będzie już tajemnicą.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena