Przydają się zawsze wtedy, gdy musimy coś szybko zapisać. Notesy zawsze warto mieć pod ręką – zarówno w biurze, jak i w domu.

Data dodania: 2020-05-13

Wyświetleń: 915

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Personalizowane notesy reklamowe. Praktyczny upominek firmowy

Chociaż obecnie notatki można przygotowywać także za pośrednictwem swojego smartfona czy na komputerze, to jednak notesy nadal nie wyszły z użycia. Te praktyczne materiały sprawdzają się w wielu sytuacjach. Z tego też względu druk notesów nadal wybierany jest przez wiele firm – to tanie, praktyczne i skuteczne upominki reklamowe.

Dlaczego warto zdecydować się na druk notesów? Jakie rodzaje notesów są do wyboru? Z jakimi kosztami wiąże się ich zamówienie?

Notesy firmowe – popularne gadżety reklamowe

Małe bloczki z klejonymi karteczkami, a może duże notatniki w formacie A4? Do wyboru jest dzisiaj wiele różnych typów notatników oraz notesów, które sprawdzą się do szybkiego zanotowania czegoś ważnego.

Na notatniku można zapisać numer telefonu, adres, listę zakupów, zadania do zrobienia, przygotować projekt lub plan dnia – to zatem bardzo praktyczne materiały, które warto mieć pod ręką.

Z tego też powodu druk notesów stale jest w czołówce wśród dostępnych gadżetów reklamowych zamawianych przez firmy, obok koszulek, kubków czy długopisów.

Notesy spełniają wymogi idealnego upominku reklamowego:

  • są praktyczne
  • mają niskie ceny
  • mogą być spersonalizowane

Mogą zostać praktycznym upominkiem przeznaczonym dla pracowników, klientów oraz kontrahentów. Dołączane są do zamówień, a także mogą być wręczane podczas eventów, na przykład w trakcie targów, konferencji, szkoleń, akcji promocyjnych.

Wobec tego druk notesów to obecnie popularne rozwiązanie stosowane jako wsparcie działań marketingowych, na które decyduje się tak wiele firm. Jakie notesy można wybrać? Ile trzeba będzie za nie zapłacić?

 

Rodzaje notesów firmowych. Co zamówić?

Drukarnie świadczące druk notesów mogą zaoferować swoim klientom dostęp do szerokiej gamy materiałów tego typu. Można zatem indywidualnie dopasować je do swoich potrzeb, budżetu, przeznaczenia takich druków.

Notesy firmowe można podzielić na trzy główne kategorie:

  • notesy w formie bloczków klejonych
  • notesy klejone z okładkami
  • notesy ze spiralą

Powyższe rodzaje notesów dostępne są w różnych formatach, wobec tego mogą one służyć zarówno jako małe bloczki notesowe z wyrywanymi karteczkami do użytku domowego, jak również jako większe notesy przeznaczone do ułożenia na biurku.

Notatniki mogą być poddane personalizacji. Oznacza to, że na okładce oraz poszczególnych karteczkach notesu mogą znaleźć się informacje reklamowe, na przykład nazwa, logo firmy, informacje o jej ofercie. Gdy notesy zamawiane są na konkretne wydarzenia, można także nadrukować informacje jak ich nazwa, miejsce, data.

Więcej informacji dotyczących dostępnych notesów i notatników można znaleźć bezpośrednio na stronach internetowych drukarni zajmujących się ich realizacją, na przykład na stronie drukarni cyfrowej z Krakowa Studio-eM. Zamówienia w drukarni Studio-eM można składać także przez internet!

 

Ile kosztują personalizowane notatniki firmowe?

Notesy dostępne są w różnych wariantach, formatach oraz gramaturach do wyboru, dlatego też wycena tego rodzaju druków przygotowywana jest indywidualnie.

Przykładowo, za bloczki z okładką w formacie A6, czyli 105 x 148 mm zawierające 25 stron trzeba będzie zapłacić od 300 złotych netto przy nakładzie 50 sztuk, natomiast przy 500 sztukach to około 600 złotych netto.

Przy zamówieniu notatników przez internet możliwe jest dokładne skalkulowanie kosztów dla różnych typów notatników oraz ich nakładów, co pozwala na wybranie optymalnych parametrów zamówienia, aby spełniało ono indywidualne wymogi i mieściło się w wyznaczonym budżecie.

Zatem druk notesów personalizowanych, które zawierają informacje o firmie, w tym jej logo, dane o ofercie, może być bardzo dobrym posunięciem marketingowym. Praktyczne notatniki są udanym upominkiem reklamowym, który ma także bardzo atrakcyjne ceny. Zamówienia na takie gadżety można składać także online – bez potrzeby wychodzenia z biura!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
1 Ocena