Za oknem mróz, a Ty nie marzysz o niczym innym jak o tym, aby się na moment ogrzać. Jest na to wiele sposobów, lecz my znamy jeden z najlepszych. Kominki elektryczne led, bo o nich chcemy Ci opowiedzieć, to spełnienie najwyższych kryteriów estetycznych i funkcjonalnych w Twoim mieszkaniu. Warto ogrzać się w tak luksusowych warunkach.

Data dodania: 2017-01-25

Wyświetleń: 1430

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Kominki elektryczne LED– Twój spokój i bezpieczeństwo

Jednak co o nich należy wiedzieć, zanim zdecydujemy się na zakup?

CIEPŁO I PRZYTULNIE

W Twoim domu powinno być ciepło i przytulnie, tak odpowie większość osób zapytanych – jaki powinien być ich wymarzony dom. Oczywiście na atmosferę ogniska domowego składa się wiele czynników, a obecność kominka może tylko wzmóc jego ciepło. Niestety często na marzeniach się kończy, bo prawdziwy płomień i trzaskające w palenisku drewno, aby mogło zaistnieć, musi mieć odpowiednie warunki.

Z tego też powodu proponujemy Ci alternatywę jaką z pewnością są kominki elektryczne led. Nie jest to prawdziwy ogień, ale w ostatnim czasie producenci robią wszystko, żeby jego imitacja była jak najbardziej zbliżona do rzeczywistego. Podkreślmy, to imitacja, ale lepsze to niż nic, prawda? Jeśli jeszcze dodamy do tego wiele zalet, to oferta zdaje się być bardzo kusząca.

CHARAKTERYSTYKA KOMINKÓW ELEKTRYCZNYCH LED

Do działania kominka elektrycznego led wystarczy gniazdo elektryczne. Nie musisz budować komina, ani składować drzewa opałowego. Znika też problem doprowadzania paliwa, które jest niezbędne w przypadku kominka gazowego. W przypadku imitacji ognia w postaci elektrycznej wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób. Wystarczy rozpalić kominek za pośrednictwem dołączonego do zestawu pilota. Naciśnięcie przycisku wywoła efekt wydobywającego się ciepła w Twoim mieszkaniu.

Kominki elektryczne led nie wymagają specjalistycznego montażu, jeśli wykluczymy z tego urządzenia przeznaczone do zabudowy. Wystarczy umiejscowienie urządzenia w zasięgu kontaktu, tak aby móc go podłączyć. Samo użytkowanie jest bezpieczne, nie ma bowiem możliwości wydobycia się iskry, która spowodowałaby pożar. Nie musisz używać drewna, rozpałki, nie będziesz zmuszony też wymiatać popiołu. Obsługa jest łatwa i czysta.

WZGLĘDY ESTETYCZNE NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ

Jeśli sądzisz, że nowoczesne urządzenie jakim jest kominek ledowy zakłóci Twoją stylizację, to jesteś w dużym błędzie. Modele kominków dostępne na rynku są designerskie, utrzymane w nurcie nowoczesności, ale z drugiej strony są stylizowane na obraz tych kominków wywodzących się z poprzednich epok. Myślisz, że musisz wybierać pomiędzy dekoracją, a funkcjonalnością? Oczywiście, że nie musisz, bo znajdziesz kominki elektryczne led spełniające te oba warunki.

Nie tylko ogień w nich wygląda realistycznie, ale sama ich zabudowa przypomina urok XVIII wiecznej Francji. Nowoczesne rozwiązanie wypiera kominki z tradycyjnymi żarówkami oraz także te na drewno. Producenci obrali sobie za cel maksymalny komfort. Zapomnij o brudzie i kurzu, pyle. Zachowasz czystość domu, ani też nie będziesz zatruwany szkodliwymi substancjami.

OSZCZĘDNOŚĆ TO ICH DRUGIE IMIĘ

Poza mnogościami funkcji zwróć też uwagę na mnogość korzyści, które niosą za sobą kominki elektryczne led. Odczuje to zwłaszcza Twój portfel. Oszczędność energii i pieniędzy? Dostaniesz to w pakiecie już w momencie zakupu wybranego przez siebie modelu. Skutecznym rozwiązaniem w tym przypadku jest zastosowanie wyłącznika czasowego. Bez wstawania z fotela, za pomocą pilota możesz ustawić czas, w którym urządzenie ma przestać ogrzewać Twój salon czy też pokój dzienny.

Kominki elektryczne led to nie tylko 125 ustawień płomienia, ogrzewanie z kontrolą temperatury. To przede wszystkim spokój i Twój komfort. Zabezpieczenie portfela oraz bezpieczeństwo Twoje i całej rodziny. Żywotność diod LED wynosi aż 75 tysięcy godzin, czyli na prawie 6 lat nie musisz się martwić o ich wymianę. W komplecie otrzymasz jakość, gwarancję bezpieczeństwa i spokoju.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena