Być może zgodzisz się, ze mną, że w życiu jest kilka rzeczy, które zdarzą się na pewno. Bez względu, czy się zabezpieczasz, czy nie, istnieje taka możliwość, że kiedyś również ciebie to spotka. Jedną z tych, rzeczy, bez względu czy się na to przygotujesz, czy też będziesz żył w nieświadomości, jest...

Data dodania: 2008-04-11

Wyświetleń: 3375

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Być może zgodzisz się, ze mną, że w życiu jest kilka rzeczy, które zdarzą się na pewno. Bez względu, czy się zabezpieczasz, czy nie, istnieje taka możliwość, że kiedyś również ciebie to spotka. Jedną z tych, rzeczy, bez względu czy się na to przygotujesz, czy też będziesz żył w nieświadomości, jest to, że twój Windows kiedyś odmówi posłuszeństwa.

Zawsze możesz znaleźć, co najmniej kilka opcji, jak poradzić sobie z problemem. Jedną z nich może być zapłacenie wykwalifikowanym osobom, za przywrócenie normalnego działania twojego komputera. Zgadzam się…, to jest doskonała opcja, chyba że?

Pomyśl przez chwilę o takiej sytuacji, właśnie odebrałeś komputer z serwisu, jesteś zadowolony, ponieważ wszystko będzie działać jak należy. Wracasz do domu, podłączasz kabelki, tak jak trzeba, no i pozostało już tylko wcisnąć ten mały guzik na obudowie. Komputer startuje, cieszysz się, że za chwilę będziesz, robił to, do czego potrzebny jest ci komputer i co sprawia ci sporą radość i wypełnia czas. W tym momencie, jeszcze nie wiesz, co stanie się za chwilę…

Niespodzianka, komputer odpalił i działa tak jak trzeba. Mijają dni, tygodnie i wszystko jest ok, aż w końcu, któregoś dnia wyłączasz komputer i idziesz spać. Na drugi dzień, nie myśląc o niczym szczególnym, ponownie uruchamiasz system. Jak wielkie jest twoje zdziwienie, gdy nie wiesz, co się tak naprawdę stało? Zadajesz sobie pytania.

Dlaczego on znowu nie działa?
Dlaczego „zamula jak stare bagno”?

Po chwili rozgoryczenia, w końcu, stwierdzasz, że coś trzeba z tym zrobić.
Co teraz?
Serwis?
Telefon do sąsiada?

Być może nie czujesz się najbardziej komfortowo, gdy musisz płacić za tę samą rzecz kilka razy? Nie mówię, tu o rzeczach, za które lubisz płacić, bo sprawiają, że czujesz się dobrze. Chodzi raczej o coś, co jesteś w stanie zrobić sam, gdybyś poświęcił na to chwilę, zapoznając się z tematem i dzięki temu, mógłbyś oszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Sprawa nabiera, większego znaczenia, w chwili, gdy dowiadujesz się, że naprawa komputera, szczególnie instalacja i konfiguracja Windows, to banalna sprawa. Być może zadasz sobie pytanie, czy to, naprawdę takie proste?

Odpowiedź jest, oczywista. Tak to jest proste, jeżeli tylko wiesz jak to zrobić. Sama instalacja Windowsa, to rzecz banalna i intuicyjna, ale oprócz tego pozostaje jeszcze skonfigurować system, zainstalować sterowniki i wgrać odpowiednie programy. Najlepiej darmowe? Kompletny opis instalacji Windows, oraz spis najpopularniejszych darmowych programów, wraz z linkami do nich i instrukcjami, które nie pozostawiają wątpliwości, znajdziesz na stronie http://www.stronamini.pl.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena