Poruszę dzisiaj temat zarobku w internecie, na popularnych ostatnio autosurfach. Dzięki takiemu narzędziu, jakim jest autosurf, możemy zyskać parę groszy, które zasilą nasz rodzinny budżet. Jednak to nie wszystko, możemy także zyskać dla naszej strony potencjalnych, lojalnych użytkowników.

Data dodania: 2013-06-08

Wyświetleń: 4163

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Autosurf

Żeby dogłębnie wytłumaczyć to zagadnienie, jestem zmuszony na początku ustalić, iż są to trzy podmioty, a mianowicie: firmy reklamowe, internauci chcący trochę zarobić, serwisy internetowe (często z nastawieniem na wyświetlanie reklam).
Koszt reklamy w internecie jest o wiele mniejszy niż w innych mediach, jak na przykład radio czy telewizja. Dlatego też różne firmy decydują się na podpisanie umowy z właścicielami serwisów, którzy płacą, zazwyczaj kilkadziesiąt groszy za godzinę otwartego okna z reklamami na swoim komputerze. Oczywiście zarobek może być wyższy, ponieważ za polecenie serwisu znajomym otrzymujemy około 25-50% ich zarobków gratis. Co za tym idzie w momencie, kiedy każda z 4 osób zarobi 10$ ja również tyle zarobię, ponieważ otrzymam z ich konta 25%. Wydaje się to bardzo opłacalne, nic nie robiąc wpadają nam pieniążki, jednak nie jest tak łatwo namówić innych do zarejestrowania się na stronie autosurfa. Pieniądze są wypłacane w różny sposób, wszystko zależy od serwisu. Ma to jednak miejsce zazwyczaj pod koniec miesiąca, po osiągnięciu minimalnej kwoty potrzebnej do wypłaty środków. Minimalna kwota to zazwyczaj kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych, każdą z tych kwot jesteśmy w stanie zebrać w przeciągu 30 dni, bez większych problemów. Polski autosurf zazwyczaj zezwala na wypłatę do wszystkich polskich banków, a także na paypal, czy skrill.

Zajmijmy się teraz rejestracją w serwisie, oferującym taki rodzaj zarobkowania.
Zanim zapiszemy się do jakiejś firmy, proponuję założyć adres email, który będzie przeznaczony właśnie pod autosurfy. Nie polecam używania prywatnego adresu, albowiem przychodzi dużo nie potrzebnych maili, po zarejestrowaniu w nie których firmach. Dobrą opcją jest tutaj poczta na o2.pl, posiada 1gb pojemności i do tej pory nie sprawiła mi żadnych kłopotów.
Proponuję także używać identyczny login do konta email, jak do kont w autosurfach, ułatwi nam to poruszanie się po platformach w chwili, kiedy będziemy zapisani do kilku, czy kilkunastu firm. Jeśli decydujesz się na Polski autosurf, to nie musisz już nic robić o ile masz konto w Polskim banku, jeśli chcesz zarejestrować się w zagranicznych serwisach, warto wówczas pomyśleć o koncie E-gold z którego można wypłacać pieniądze na dowolny rachunek.

Zatem nie czekaj i zarejestruj się już dzisiaj w jednym z setek autosurfów, dzięki poświęceniu godziny dziennie jesteś w stanie podreperować swój rodzinny, comiesięczny budżet.

Licencja: Creative Commons