Mnóstwo kobiet zastanawia się w co się ubrać na dyskotekę. W szczególności, gdy jest to pierwszy raz. To co przedstawię w artykule nie będzie opisem najnowszych nurtów mody. Opowiem to co podoba się mi i wielu mężczyznom. Istnieje pewien model kobiet, który podoba się większości panów.

Data dodania: 2013-02-24

Wyświetleń: 8778

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak się ubrać na dyskotekę

Idąc na dyskotekę będziesz miała znaczną konkurencję. Jest więcej atrakcyjnych kobiet aniżeli mężczyzn. Jeśli rozejrzysz się wokół to zobaczysz, że po ulicy przechodzi więcej pięknych pań niż pewnych siebie i zrównoważonych panów. Mówi się, że, dama przyciąga wyglądem, a zatrzymuje charakterem. I jest to w przeważającej części prawda.

Po drugie będąc w klubie spodobał Ci się może połowa mężczyzn. Jednak połowa z nich będzie aktualnie zajęta. Czyli zostaje 25%. Niemniej jednak większość z nich będzie się bać podjeść do Ciebie. Może nie będą wiedzieli jak. Dlatego w rzeczywistości możesz liczyć na ok. 10-15% z nich. Oznacza to, że będziesz posiadała szanse uwieść 1 na 10 mężczyzn. O ile się tobą zaintryguje.

Zapewne z tej przyczyny moja siostra wielokrotnie narzekała, iż nikt do nich nie podchodził, jak były w klubie. I nie rozumiała tego, jakim sposobem to się stało. A przecież one się tak ślicznie ubrały, a faceci stali pod ścianą i nikt ich nie zaczepił. A oni się bali oraz nie wiedzieli jak podejść.

Więc jak się ubrać na dyskotekę, aby poderwać faceta?

Fryzura na dyskotekę.

Zawsze będziesz wyglądała najlepiej w długich rozpuszczonych włosach. Fajne są także dwa kuce jak u Wikingek, jednakże to raczej nie pasuje na dyskotekę. Moim zdaniem im dłuższe włosy tym lepiej. Najlepiej gdyby kończyły się w tym samym miejscu, gdzie kręgosłup. Bardzo mało pań posiada długie, proste włosy, dlatego zwrócisz na siebie uwagę tą metodą.

Nawet zniewieściali mężczyźni mają coś takiego w sobie, że uwielbiają miłe łagodne, niewiasty. Z tej przyczyny fajnym pomysłem jest włożyć w włosy kwiatek Jednak pamiętaj, ażeby nie wtykać go, przy silnym makijażu. Taki kwiatek winien stanowić raczej znak dobroduszności i delikatności, a nie [pasuje do obrazu silnej panny. Jest to dodatkowo bardzo wyborna metoda na zainicjowanie rozmowy. Make-up w zależności od tego jaki cenisz może być silny lub słabszy.

Jeśli chcesz znaleźć mężczyznę na jedną noc to polecam silniejszy. To kojarzy się nam bardzo seksualnie i w jeden sposób. Pamiętaj również, o czerwonych ustach. Są one nadzwyczaj ponętne.

Jeśli masz kłopoty z skórą to polecam Ci dopasowany fluid lub puder. Poprawnie nałożony umie dokonać cuda i podnieść twoją atrakcyjność. Co można zobaczyć na  zdjęciach.

Spódnica (sukienka) i rajstopy, a być może spodnie?

Po pierwsze przenigdy nie zakładaj dżinsowych spodni. Nigdy, w żadnym razie. To odejmuje Ci kobiecość.

Jeśli już tak naprawdę uwielbiasz spodnie, bądź sukienki Ci nie pasują to włóż długie buty, aż do kolan np. kozaki. Spodnie powinny być małe, przyległe do ciała. Dzięki temu uwydatnisz swoją figurę i posturę.

A teraz przejdźmy do sukienki. Ja w największym stopniu lubię sukienki, które są prześwitujące ( w kratkę), dół jest zakryty. Może być nawet, aż do kolan. Jednakże będziesz wyglądała interesująco, jeżeli na dole będziesz posiadała również koronki. Nie wiem z jakiej przyczyny się tak dzieje, ale tak już jest.

Licencja: Creative Commons