W wielu budynkach uczelnianych, mieszkalnych, szpitalnych są windy. Kiedy trzeba zamontować nową albo wymienić starą pojawia się problem. Wiele firm oferuję projektowanie wind ale...

Data dodania: 2013-01-05

Wyświetleń: 975

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wśród wielu firm ogólnobudowlanych, można znaleźć takie, które posiadają bogatą ofertę dotyczącą dźwigów pospolicie znanych jako windy. Ale czy na pewno każda z tych firma świadczy naprawdę profesjonalne usługi?

Podstawowym wyznacznikiem wiarygodności i solidności firmy jest jasno przedstawiona i przede wszystkim kompleksowa oferta.Przedsiębiorstwo budowlane powinno oferować projektowanie wind, ich budowę i montaż jak i konserwację, wymianę i wszelkie naprawy. Na obsługę urządzeń powinny być przewidziane specjalne pakiety gwarancyjne. Stała niska cena takiego pakietu umożliwia podmiotom utrzymywanie windy w nienagannym stanie za relatywnie niską kwotę a wszelkie naprawy takiej jednostki dźwigowej mogą odbywać się bez dodatkowych opłat w określonym obszarze gwarancyjnym. Oferta powinna obejmować windy hydrauliczne i z napędem ciernym, windy dla niepełnosprawnych, windy towarowe, windy osobowe.Kolejnym elementem pozwalającym określić firmę jako wiarygodną i godną współpracy jest zakres uprawnień. Solidne przedsiębiorstwo powinno posiadać uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wykonywania konserwacji urządzeń oraz montażu i modernizacji jednostek dźwigowych.

Dodatkowo można sprawdzić wyróżnienia i certyfikaty jakie firma posiada. Ważne jest również zapoznanie się z referencjami. Te bywają często na wagę złota, więc firma, która zadba o ten aspekt na pewno jest wiarygodna.

Ostatnim elementem godnym uwagi jest obszar działalności. Dobrze zorganizowana firma jest przygotowana do pracy na terenie nie tylko swojego miasta czy województwa ale całego kraju.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena