Hale namiotowe tymczasowe z powodzeniem oferowane są na polskim rynku od kilkunastu lat. Obserwując i na bieżąco reagując na potrzeby rynku, można z przekonaniem stwierdzić, iż namioty halowe z powodzeniem sprawdzają się w różnorakich dziedzinach działalności gospodarczej, jak również w użytku prywatnym.

Data dodania: 2012-03-30

Wyświetleń: 1859

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Hala namiotowa jako magazyn – solidna i bezpieczna stalowa lub aluminiowa konstrukcja kryta wytrzymałą plandeką lub blachą szybko oraz  tanio (w porównaniu z budynkiem murowanym ) pozwoli na uzyskanie funkcjonalnej powierzchni magazynowej. Brak podpór wewnętrznych oraz łatwość montażu na każdym podłożu bez konieczności wylewania fundamentów to ważne atuty tego typu konstrukcji. Ponadto, w razie potrzeby, hala namiotowa może być rozłożona i postawiona w innym, dogodnym dla użytkownika miejscu.

Hala namiotowa jako sklep – namioty halowe doskonale sprawdzają się w roli powierzchni handlowych, na przykład jako centra ogrodnicze. Przestrzenna konstrukcja pozwala na optymalne wyeksponowanie oferowanego asortymentu. Duża estetyka wykonania konstrukcji, możliwość umieszczenia na plandece grafiki reklamowej z całą pewnością będzie ważnym atutem przyciągającym uwagę potencjalnych nabywców. Namioty halowe można również wyposażyć w przeszklone witryny oraz drzwi – jedynym ograniczeniem jest tu wyobraźnia Klienta!

Hale namiotowe jako obiekty cateringowe: namioty halowe są świetnym rozwiązaniem na plenerowe imprezy i bankiety. W okresie letnim, który najbardziej sprzyja imprezom na świeżym powietrzu, przenośne hale namiotowe są atrakcyjną alternatywą dla dusznych, często źle wentylowanych  sal zlokalizowanych w murowanych obiektach. Lekkie namioty cateringowe zadowolą zarówno gości weselnych, jak i grupę wycieczkową czy uczestników biznesowej konferencji, zapewniając wygodę  i bezpieczeństwo, jak również dużo przestrzeni.

W jaki sposób można jeszcze wykorzystać hale namiotowe: obszar zastosowań hal namiotowych jest bardzo szeroki – można urządzić w nich wygodne stanowiska do mycia pojazdów lub użytkować jako garaż. Ciekawym rozwiązaniem jest również wykorzystanie hali namiotowej jako schronienia dla zwierząt.

Reasumując – inwestycja w tymczasowe hale namiotowe to rozwiązanie ekonomiczne, pozwalające na zaoszczędzenie nie tylko pieniędzy, ale i tak cennego dla wszystkich czasu. 

Licencja: Creative Commons
-1 Ocena