Zbliża się termin urodzin naszego malucha i chcemy zorganizować dla niego imprezę z tej okazji. Rozważamy dwie możliwości: impreza w domu, bądź poza nim. Co będzie lepsze? Na którą opcję się zdecydować?

Data dodania: 2011-09-13

Wyświetleń: 1694

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Każda sytuacja ma plusy i minusy. Przyjęcie urodzinowe w domu będzie dla nas korzystne głównie z ekonomicznego punktu widzenia. Natomiast wymagać będzie od nas zdecydowanie większego zaangażowania, gdyż musimy sami o wszystko zadbać i zorganizować. Z kolei zorganizowanie wspomnianego przyjęcia poza domem jest o wiele mniej angażujące dla nas, ale będzie z pewnością droższe.

Osobiście polecam organizację urodzin poza domem, a na miejsce możemy wybrać sale zabaw. Jest to miejsce stworzone z myślą o jak najlepszej zabawie najmłodszych, ale także o ich bezpieczeństwie. Miałam okazję być na urodzinach we wspomnianym miejscu i wspominam to z wielką sympatią. Zabawa była świetna i to nie tylko dla najmłodszych uczestników imprezy, ale także dla starszych obecnych na przyjęciu. Wrocław to było miasto, gdzie odbywały się wspomniane urodziny. Miejsce zlokalizowane było w jednym z bloków na osiedlu. Wejście nie było zbyt zachęcające, ale sama sala była po prostu zachwycająca. Atrakcji było co niemiara, a warto wspomnieć chociażby o zjeżdżalni do “basenu” wypełnionego piłeczkami. Kolejną rzeczą, o której należy wspomnieć to labirynt  pełen przeszkód, gdzie trzeba wiele sprytu, a także sprawności fizycznej, żeby przejść go od początku do końca.

Wszystkie obiekty, w które wyposażone są sale zabaw, są odpowiednio zabezpieczone, aby dzieci podczas zabawy były bezpieczne. Dodatkowo na miejscu są osoby, które sprawują opiekę nad dziećmi, więc rodzice mogą spokojnie spędzić chwilę czasu, kiedy ich pociechy szaleją. Wracając do organizacji urodzin, jest też możliwość zorganizowania tam poczęstunku. Z reguły sale zabaw mają osobne pomieszczenie przeznaczone, które przeznaczone jest do celów konsumpcyjnych.

Reasumując, sale zabaw są idealnym miejscem na zorganizowanie urodzin i niewątpliwie świetną alternatywą dla przyjęcia w domu. Myślę też, że dzieci będą się świetnie bawić, a to jest przecież najważniejsze.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena