Marzysz o pracy przez internet? Każdy marzy, ale nie jest to łatwe. W każdym biznesie początek jest najtrudniejszy i trzeba mnóstwo samozaparcia, żeby coś osiągnąć. Postaram się w tym artykule odpowiedzieć o istniejącej alternatywnej dla giełdy i rynku walut metodzie inwestowania.

Data dodania: 2010-10-01

Wyświetleń: 2561

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

MJak zacząć przygodę z nową alternatywną metodą inwestowania, jaką jest Betfair Trading. Wydaje się, że jest i to bardziej atrakcyjna metoda niż graczom giełdowym się wydaje, o ile w ogóle o niej słyszeli.


Czy ktoś z poważnych inwestorów zainteresowałby się bukmacherką? Na pewno nie. To dziala jak 'płachta na byka'. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę rynek, gdzie można wymieniać się zakładami sportowymi po obu stronach, sytuacja się diametralnie zmienia.


Co inwestorzy powiedzieliby na taką giełdę, która zawiera mnóstwo rynków, trwających średnio 90 min., gdzie kursy ulegają wahaniom w górę i w dół. Trendy są łatwe do przewidzenia i bardzo często rosną lub spadają o 100% w przeciągu dosłownie kilku minut. Rynki te są otwarte 24 godzin. Czasami, aż trudno wybrać, gdzie się chce handlować.


To wszystko jest możliwe na platformie giełdy sportowej. Zamiast patrzeć w same wykresy i wskaźniki, które nic czasami nie znaczą, czy nie lepiej oglądać mecz na żywo i kupować/sprzedawać jego kursy. Widzimy dokładnie co się dzieje na boisku, jakie są szanse danej drużyny. Inwestujemy i wiemy dokładnie jakie ponosimy ryzyko, ile możemy zyskać, a ile stracić. Jeśli mamy odpowiedni system, możemy systematycznie zarabiać na handlu kursami meczów, wyścigów konnych, tenisie i wielu innych grach zespołowych. Czasami nawet nie trzeba znać się dobrze na sporcie. Wiele wydarzeń sportowych, specjalnie meczy w piłce nożnej można obejrzeć w internecie.


Poniżej znajduje się przykładowy setup komputera. Można oglądać mecze i handlować kursami na tym samym ekranie. Liczy się szybkość i szybkość podejmowania decyzji. 

Jak jednak ze wszystkim co jest w życiu, aby było to dochodowe zajęcie należy ćwiczyć i się szkolić. Jeśli zostaniesz ekspertem w tej dziedzinie na pewno może to być pełnoetatowe zajęcie w domu. Proponuję zacząć edukację od razu od praktyki. Program, który proponowałbym dla początkujących to Fairbot firmy Binetko. Przez 15 dni można używać go za darmo, wystarczy, aby sprawdzić czy ta metoda handlu pasuje do Twojej osobowości tradera.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena