2 głosów
Pobierz artykul
2 głosów dodatnich
0 głosów ujemnych
4829 razy czytane
0 przedrukowany
Creative Commons Licencja

Mężczyznom, podobnie jak kobietom, zależy na dobrym wyglądzie. Troska o wizerunek i dobre samopoczucie przestała już dawno być tematem tabu w męskim środowisku.

Dobry wizerunek nowoczesnego mężczyzny to już nie tylko ubiór. Dziś tworzą go także zadbane, czyste dłonie, wypielęgnowane włosy i skóra bez zanieczyszczeń. Przecież zadbane męskie ciało po prostu podoba się kobietom.

Skóra męska wydziela więcej od kobiecej, tłustego sebum tworzącego naturalną ochronę przed zniszczeniem i wysychaniem. Jest ona ponad 20% grubsza i mniej delikatna ale za to bardziej odporna na uszkodzenie i starzenie. Szybciej ulega zanieczyszczeniu i jest też bardziej podatna na stany zapalne. Charakteryzuje się widocznymi bliznami, głębokimi bruzdami i szerokimi porami na twarzy.

Najczęstsze problemy męskiej urody to:
- cera zbyt tłusta i zanieczyszczona,
- trądzik,
- intensywne pocenie się
- łysienie

Gabinety kosmetyczne oferują całą linie zabiegów i kosmetyków dostosowanych do pielęgnacji męskiej skóry.
Oferta kosmetyczna dla panów uwzględnia potrzeby ich skóry. Zabiegi i kosmetyki służą przede wszystkim oczyszczeniu cery. Męska skóra fantastycznie reaguje na peelingi chemiczne i mechaniczne czy też mikrodermabrazję. Ulgę spiętemu stresem ciału przynoszą lekkie pozbawione tłuszczu kremy nawilżające, a także chłodzące i kojące maski. Masaże oferowane przez gabinet odprężają męskie mięśnie, odciążają stawy, pobudzają umysł. Masaże karku, barków i pleców pobudzają metabolizm, przyspieszają krążenie wspierają proces detoksykacji.

Zabiegi dla mezczyzn w gabinetach kosmetycznych to:

- Pielęgnacja Twarzy

- Pielęgnacja Ciała

- Masaże i Zabiegi Relaksacyjne

- Przekłuwanie uszu - Kolczyki to symbol wdzięku, piękna, delikatności... symbol kobiecości. Coraz częściej noszą je mężczyźni, choć kolczyki nadal są jednym z ważnych symbolów kobiecości. Biżuteria ta to symbole wdzięku, piękna, delikatności.

 

 

Licencja: Creative Commons