Kilka dni temu jadąc pociągiem podczas sześciogodzinnej podróży z Zielonej
Góry do Warszawy czytałem jedną z książek Władimira Megre, z cyklu „Anastazja”.
I wtedy, z pomocą przemyśleń Megre, wskazówek Anastazji i
własnych odczuć...

Data dodania: 2009-12-27

Wyświetleń: 1719

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Drogi Czytelniku, czytając te słowa pozostań świadomy tego jakie uczucia będąsię w Tobie pojawiać. Czytaj ze zrozumieniem i analizuj to, ale nie rozumem lecz swoją duszą.To co w nas piękne, czym badać możemy prawdę i fałsz to intuicja. Intuicją swą poznasz prawdę.Nie przyjmuj czytanych słów bez analizowania tego, jakie uczucia w Tobie wywołują.Więc czytaj i odczuwaj, czy to jest zgodne z Twoją boską intuicją? Czy czujesz, że to jest prawda? A gdy zrodzą się w Tobie idee, które pojawiając się w Tobie sprawią, żegłęboko poczujesz iż są prawdą – spisz je wszystkie. Podziel się swoimiprzemyśleniami z innymi braćmi i siostrami naszej Ziemi.Kilka dni temu jadąc pociągiem podczas sześciogodzinnej podróży z Zielonej Góry do Warszawy czytałem jedną z książek Władimira Megre, z cyklu „Anastazja”.I wtedy, z pomocą przemyśleń Megre, wskazówek Anastazji i przede wszystkimwłasnych przemyśleń i odczuć (do których zachęcam i Ciebie miły Czytelniku!)poczułem pewną prawdę z którą chcę się podzielić z Tobą.

Oto ona:

Nie ilość lecz jakość zarabianych pieniędzy jest najważniejsza!

Pieniądze to obraz energii, którą nieustannie ludzkość wymienia się ze sobą.Obrót pieniędzy trwa cały czas i bierze w tym udział prawie każdy człowiek. Czy Ty również? Oczywiście! Ponieważ zapłaciłeś za tę publikację pieniędzmi, które wcześniej zarobiłeś. Przekazałeś energię do mnie, którą ja przekażę dalej, a osoba, która jąotrzyma przekaże jeszcze dalej. Bardzo często bywa tak,że ta sama energia wraca do Ciebie zwielokrotniona! Jeżeli pieniądze to energia, to człowiek np. za pomocą swoich marzeń iwyrażania intencji może tą energią dowolnie kierować! A przede wszystkim, toświadomie tę energię do siebie przyciągać, czyli w tym przypadku – zarabiać.To co mnie poruszyło, co odkryłem jadąc tym pociągiem do stolicy jest to, że pieniądze (energia) posiadają swoją JAKOŚĆ, którą Ty nadajesz gdy je do siebieprzyciągasz (zarabiasz). To w jaki sposób zarabiasz odbija się w jakości Twoichpieniędzy co znowu przekłada się na trwałość obfitości w Twoim Domu, Życiu - obfitości, która jest szczęściem z posiadanych pieniędzy, radością ich wydawania i radością z ich jakości, ze wspaniałego czystego źródła z jakiego pochodzą.Jeżeli przestaniesz dbać o ilość, a zaczniesz dbać o jakość, to czyż nie będziesz,drogi Czytelniku szczęśliwy? Czyż nie powtarza się powszechnie, że szczęściem jest robieniem tego co się kocha (praca) i otrzymywaniem za to pieniędzy? Właśnie tonadaje im jakość – pieniądze jako zapłata, efekt wykonania czynności, która sprawia nam radość!

Wyobraź sobie Czytelniku, że jesteś właścicielem sklepu i zanim poznałeś prawdę o istnieniu jakości pieniędzy, dbałeś tylko o ich ilość (a mówi się powszechnie,że pieniądze potrafią być brudne, a nawet prane – więc mogą być również czyste!).Jako właściciel sklepu skupiałeś się tylko i wyłącznie na ilości, aby mieć coraz więcej i więcej.Gdy skupiasz się tylko na ilości to budujesz Dom Swojej Obfitości na nietrwałych, złej jakości fundamentach. Uzależniasz siebie od ilości, a ilość szczęścia Tobie nie ofiaruje, gdyż każdy pieniądz, najmniejszy pieniążek, przedstawią sobą tęsamą wartość. Pomnażanie go szczęścia nie przynosi. Gdy zrozumiesz, że sprzedawanie klientom produktów złej jakości, zachęcanie do kupowania marketingiem ogłupiającym klienta, prowadzenie sprzedaży nastawionej tylko iwyłącznie na ILOŚĆ, jest pysznym i finansowym podejściem do przyciągania do siebie pieniędzy to zaczniesz dbać o jakość zarabiania.Czy kierując się myślą „nie czyń drugiemu co tobie nie miłe” nadal będziesz miał ochotę sprzedawać produkty słabe, z których nikt nie jest zadowolony? Będziesz miał ochotę tworzyć piękne reklamy i opakowania, ale puste w środku? Przecież sam nie kupiłbyś tego, nie chciałbyś zostać tak schwytany w konsumencką sieć wmawiania ludziom, że czegoś bardzo potrzebują!

Szczęście przynosi zarabianie pieniędzy w sposób uczciwy wobec ludzi,którzy oddają Ci swoje pieniądze.

Zarabiaj pieniądze z intencją. Nie dbaj o ilość. DBAJ O JAKOŚĆ.Bądź zadowolony z jakości pieniędzy jakie do Ciebie napływają, ze sposobu w jaki je otrzymujesz, z tego za co je otrzymujesz.Gdy sprzedajesz – ciesz się z tego, że Twój klient otrzymał wspaniały produkt, a pieniądze jakie Tobie za to ofiarował, są godne! Takie pieniądze mają swoją jakość. i są mocne. Taka energia sama będzie się Ciebie trzymać.Gdy wykonujesz pracę w firmie – wykonuj ją uczciwie, abyś podczas otrzymywanie zapłaty poczuł, że otrzymałeś bardzo dobre wynagrodzenie za swoje usługi.Życzę Ci radości i obfitości. Na koniec chciałbym miły Czytelniku zwrócić uwagę na rzecz jedną: wyobraź sobie, że już w tej chwili masz bardzo dużo pieniędzy, starczy Ci ich na wszystko i jeszcze dużo zostaje – jesteś teraz bogaty – jak wygląda Twojeżycie? Co robisz na co dzień? Czy jesteś szczęśliwy?Żyj tak, aby nie utracić radości i celu życia, gdy już będziesz bogaty. Żyj tak, aby bycie bogatym nie było celem samym w sobie. Wreszcie – pomyśl, że Ty już jesteś bogaty! I już teraz żyj tak jak chciałbyś przeżyć swoje życie. Bo to życie właśnie trwa, teraz.Składa się na to każda sekunda, każdy oddech i bicie Twoje cudownego boskiegoserca.

Niech moc będzie z Tobą.Jesteś cudownym dzieckiem Boga. Jesteś jego synem, jego córką. Bądź dobry, aby być zadowolonym z życia.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena