Coś dla miłośników motoryzacji. Najnowsze zestawienie targów motoryzacyjnych w 2010 roku od stycznia do kwietnia.Dla zwiedzających będzie wiele atrakcji m.in. liczne pokazy samochodów nowych i zabytkowych, konkursy z nagrodami oraz spotkania z fachowcami i sportowcami.

Data dodania: 2009-12-11

Wyświetleń: 3130

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wydarzenie: Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Drogowych, Pojazdów oraz Sprzętu Budowlanego

Miejsce: Poznań

Data rozpoczęcia: 18.01.2010

Data zakończenia: 20.01.2010

Opis: przesłaniem targów dla przemysłu budowlanego ma być stosowanie metod zrównoważonego budownictwa redukującego hałas, odpady i zakłócenia czyli promowanie zasad ekonomii, ekologii i ergonomii.

Więcej na :  www.iogloszenia.com

Wydarzenie: Oldtimerbazar 2010 - Giełda Starych Motocykli i Samochodów Zabytkowych

Miejsce: Warszawa, Centrum Expo XXI

Data rozpoczęcia: 24.01.2010

Data zakończenia: 24.01.2010

Opis: po raz pierwszy od 10-ciu lat giełda Oldtimerbazar odbędzie się w Warszawskim kompleksie Expo w trzech ocieplanych halach o łącznej powierzchni prawie 10 tysięcy m.kw. Dla odwiedzających pasjonatów zabytkowych pojazdów ma być przygotowanych ponad tysiąc miejsc parkingowych.

Więcej na :  www.iogloszenia.com

Wydarzenie: Motor Bike Show Central Europe by Pirelli

Miejsce: Centrum Wystawienniczo - Targowe Expo Silesia

Data rozpoczęcia: 12.02.2010

Data zakończenia: 14.02.2010

Opis: na wystawie będą prezentowane najnowsze rozwiązania oraz oferty importerów i dealerów branży motocyklowej. Jest to jedna z największych tego typu imprez w tej części Europy. Na pewno nie zabraknie szerokiego asortymentu akcesoriów oraz najnowszych trendów mody motocyklowej. Impreza zostanie wzbogacona o różne atrakcje, m.in. wyścigi na quadach na terenie przylegającym do hali, wybór najlepszego motocykla turystycznego przy współpracy z magazynem MotoVoyager, czy I Festiwal Custom podczas którego zaprezentują się podrasowane maszyny.

Więcej na :  www.iogloszenia.com

Wydarzenie: VIII Targi Motoryzacji Auto-Show 2010

Miejsce: Bydgoszcz, Hala Łucznika

Data rozpoczęcia: 26.02.2010

Data zakończenia: 28.02.2010

Opis: zakres targów to: akcesoria i części techniki motoryzacyjnej, elektrotechnika i radiotechnika motoryzacyjna, urządzenia i maszyny do obsługi i napraw, wyposażenie warsztatów motoryzacyjnych, diagnostyka samochodowa, urządzenia alarmowe i blokady, kabiny lakiernicze i lakiery, myjnie samochodowe i wyposażenie, ogumienie i wyposażenie warsztatów wulkanizacyjnych, pneumatyka motoryzacyjna, środki do konserwacji i pielęgnacji, karoserie - nadwozia, wyposażenie kabin samochodowych, zespoły i elementy pojazdów samochodowych, tuning motoryzacyjny, kredyty, leasing i ubezpieczenia.

Więcej na :  www.iogloszenia.com

Wydarzenie: XIV Międzynarodowe Forum Gazowe 2010

Miejsce: Warszawa, Hotel Victoria

Data rozpoczęcia: 10.03.2010

Data zakończenia: 11.03.2010

Opis: to najważniejsze spotkanie branży LPG i CNG w Polsce i w Europie oraz jedno z najważniejszych na świecie. Jest to okazja do nawiązania współpracy z innymi firmami z branży oraz zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i urządzeniami gazowymi. Co roku Forum odwiedza kilka tysięcy zwiedzających, tradycyjnie pojawia się duża grupa gości ze wschodu, a także ze Słowacji, Czech, Włoch, Holandii, Niemiec i innych krajów europejskich oraz Bliskiego Wschodu, Stanów Zjednoczonych, Ameryki Południowej.

Więcej na :  www.iogloszenia.com

 Wydarzenie: PSM 2010 - Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne

Miejsce: Poznań, Tereny Targowe MTP

Data rozpoczęcia: 19.03.2010

Data zakończenia: 21.03.2010

Opis: Poznańskie targi motoryzacyjne to największa w Polsce impreza dla miłośników motoryzacji. W zeszłym roku do Poznania przyjechało ponad 22 tysiące fanów, miłośników i entuzjastów motoryzacji, czy w tym roku będzie ich więcej. Na hali o powierzchni ponad 19 tysięcy m.kw. każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od najnowszych modeli samochodów po akcesoria tuningowe i designerskie oraz wiele niespodzianek.

Więcej na :  www.iogloszenia.com

Wydarzenie: MotorBikeExpo - Targi Motocyklowe

Miejsce: Chorzów, Hala Wystaw Kapelusz

Data rozpoczęcia: 27.03.2010

Data zakończenia: 28.03.2010

Opis: to jedyne tego typu targi na Śląsku, w pełni poświęcone tematyce motocyklowej. Swoją ofertę zaprezentują producenci i importerzy motocykli, skuterów oraz quadów. Nie zabraknie też firm, zajmujących się produkcją i sprzedażą akcesoriów motocyklowych oraz wydawnictw branżowych. Dla zwiedzających będzie wiele atrakcji m.in. liczne pokazy, konkursy z nagrodami oraz spotkania z fachowcami i sportowcami.

Więcej na :  www.iogloszenia.com

 Wydarzenie : expoCaravaning 2010

Miejsce: Chorzów, Hala Wystaw Kapelusz

Data rozpoczęcia: 24.04.2010

Data zakończenia: 25.04.2010

Opis: targi caravaningu, kempingu i sprzętu turystycznego to impreza przygotowana dla ludzi ceniących aktywny wypoczynek. Obok oferty kamperów, przyczep kempingowych, swoje nowości zaprezentują również firmy specjalizujące się w przeróbkach samochodów, dostarczające podzespoły i akcesoria. Komisja Caravaningu i Campingu PZM zleciła organizatorom przeprowadzenie II Eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Caravaningowego.

Więcej na :  www.iogloszenia.com

Licencja: Creative Commons
3 Ocena