Czy można na co dzień obcować wśród pięknych przedmiotów jak z pałacu dożów, a ponadto mieszkać wygodnie i funkcjonalnie? Elementy kolekcji weneckiej nawiązują do bogatych w dekoracje wnętrz dawnego pałacu dożów, który obecnie jako hotel Danieli przyciąga do Wenecji wielkie sławy i osobistości.

Data dodania: 2009-12-11

Wyświetleń: 4560

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Coraz częściej bez wydawania majątku na antyki, czy konieczności zmiany całego wystroju mieszkania możemy w nim stworzyć ciekawy klimat ponadczasowego eklektyzmu.

Coraz popularniejsze staje się śmiałe zestawianie antyków z meblami nowoczesnymi. Stylowy mebel nabiera lekkości i nowego charakteru w kompozycji z przedmiotem o delikatnej, awangardowej linii, a mieszkania zyskują na oryginalności. Meble różniące się stylem mogą tworzyć harmonijną całość. Należy wybrać dominujący styl, a drugi zastosować tylko jako akcent. Akcentem może być stylowe krzesło, finezyjny szezlong, elegancki parawan czy ciekawa w formie podpórka do książek.

- Zauważamy coraz większe zainteresowanie meblami i dodatkami w stylu weneckim. Dlatego zdecydowaliśmy się znacznie poszerzyć naszą kolekcję w tym stylu - powiedział Maksymilian Cyrek.

Stylowe meble, lampy, parawany czy dekoracje coraz częściej kosztują niewiele więcej od popularnych mebli.

        

Zdjęcia: www.artdecor24.pl

Licencja: Creative Commons
3 Ocena