Zakłady bukmacherskie na polskim rynku internetowym, czyli wygrywanie bez podatku;) Nie płać 10% podatku i odbierz swoją wygraną. Opis aktualnej sytuacji na rynku bukmacherskim.

Data dodania: 2009-12-09

Wyświetleń: 2216

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zakłady bukmacherskie na polskim rynku są zabronione, polski rząd traci ogromne pieniądze które przeciekają mu za sprawą internetowych bukmacherów. Wszystkie serwisy  jakie można spotkać w polskim internecie(oczywiście nie ma podziału na polski czy nie polski internet, ale wyszukiwarka indeksuje nas do pewnego obszaru) są to serwisy zagraniczne których siedziby są w Anglii, Austrii, czy Australii. Wszystkie te serwisy mają swoich polskich przedstawicie handlowych, którzy dbają o to by te właśnie firmy zaistniały na polskim rynku. Wykorzystują oni polskie nakładki i przekierowania od serwisów w polskim języku lecz siedziba i wszystkie zakłady odbywają się poza granicami Polski.

Wpłaty pieniędzy dokonywane są za pomocą szybkich przelewów internetowych na bukmacherskie konta założone w Polsce,  po kilkunastu minutach możemy już grać.

Polski rząd jest teraz w patowej sytuacji, ponieważ straszy i odgraża się ze utnie hazard lecz za bardzo nie ma możliwości wpływu na to co pokazuje wyszukiwarka w internecie. Z drugiej strony może zakazać i nałożyć kary na firmy które dostarczają oprogramowanie w postaci wyszukiwarki, taka sytuacja miał miejsce w Stanach Zjednoczonych gdzie nie we wszystkich stanach hazard jest dopuszczalny.

Generalnie wchodzą tu  w grę olbrzymie pieniądze i jest to łakomy kąsek dla polski. Jeżeli rząd wyda przyzwoleni na hazard w internecie będą to tysiące dodatkowy złotych dla budżetu.

Na dzień dzisiejszy rząd z bukmacherów internetowych nie dostaje nic, a nawet traci, ponieważ zabierają oni klientów z tak zwanych bukmacherów naziemnych, gdzie od wygranej płacimy 10 % podatku.

Przyciągają oni do siebie różnymi promocjami, lepszymi kursami i darmowymi grami, czego żaden bukmacher naziemny nie robi.

W ten sposób sprawa jest nierozwiązana od kilku lata a hazard w internecie jest i będzie jeszcze długo kwitnął.

Licencja: Creative Commons
3 Ocena