Prawie każdy z rodziców kupuje już artykuły dziecięce w Internecie. Nawet jeżeli nie kupuje to z pewnością czyta o nich opinie - czy to porad fachowców czy wypowiedzi użytkowników na forach internetowych.

Data dodania: 2009-11-07

Wyświetleń: 1874

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czy ty sam/sama masz już swoje doświadczenia z zakupami w Internecie. Nasz nuż swój ulubiony sklep dziecięcy? Większość osób swoje zakupy rozpoczyna od największego portalu aukcyjnego w Polsce - tego na „A" oczywiście. Dlaczego tak się dzieje? Po pierwsze reklama i znajomość marki tego portalu a po drugie dbałość o ochronę kupujących. Dzieje się tak dlatego, że portal ten oferuje jedną ważną pomoc dla kupujących - prezentację opinii o sprzedającym w postaci komentarzy wystawianych mu przez kupujących. To są oceny rzeczywiście przeprowadzonych transakcji w przeciwieństwie do ocen wystawianych przez użytkowników na portalach oceniających sklepy internetowe. Tu bowiem każdy może wychwalać dany sklep internetowy (szczególnie rodzina i znajomi) i każdy też może dany sklep bezprawnie oczerniać (sami się domyślcie kto to może robić). Jakie więc znaczenie takich ocen - moim zdaniem żadne...

Natomiast prawie każdy sklep dziecięcy prowadzący internetowy sklep dla dzieci posiada swoje konto na portalu aukcyjnym na „A". Warto więc przyjrzeć się tym ocenom bardziej szczegółowo i tym bardziej wierzyć. Sprzedaż na portalach aukcyjnych do dla sklepów internetowych jednak duży koszt (opłaty za wystawienie przedmiotu i prowizje za sprzedaż), więc często sklepy internetowe stosują w swoich sklepach ceny niższe niż na portalach aukcyjnych.

Co więc Wam polecam? Poszukajcie więc 2 w 1 - czyli taki sklep z artykułami dziecięcymi, który ma swoje konto na portalu aukcyjnym... i ... sprawdźcie jakie ma komentarze. To najlepsza informacja o firmie i o osobach, które prowadzą sklep internetowy.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena