Costa Blanca i południowe wybrzeże Hiszpanii to coraz bardzie popularna destynacja dla Polaków inwestorów i nie tylko.....Coraz więcej naszych rodaków dochodzi do wniosku, że Polska staje się coraz droższym krajem do życia, a pogoda i styl życia ciągle pozostawiają bardzo wiele do życzenia....

Data dodania: 2009-09-27

Wyświetleń: 2233

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Costa Blanca należy do najbardziej znanych, elitarnych i ekskluzywnych wybrzeży na świecie, takich jak Lazurowe Wybrzeże czy Riwiera Włoska. To idealne miejsce na dokonanie zyskownych inwestycji, ponieważ region ten zajmuje bardzo ważne miejsce na mapie globalnych turystycznych destynacji. Wspaniały, rożnorodny, środziemnomorski krajobraz, bezkresne plaże pełne słonecznego złota, czynia z „Białego Wybrzeża" prawdziwy raj na ziemi. Srednia roczna temperatura 17 stopni C, ponad 315 słonecznych dni w roku, 50 kąpielisk odznaczonych Niebieską Flagą , co oznacza że spełniaja one szczegółowe normy jakości wody i bezpieczeństwa, sprawiaja ze Costa Blanca posiada jeden z najzdrowszych klimatów na ziemi.

Tłumy turystów, spragnione wakacyjnej atmosfery ciepłego kraju, ściągaja nieprzerwanie do tej bajecznej oazy z całego świata.Niektórzy z nich mają tu właśne nieruchomości, w których zatrzymują się kilka razy do roku, natomiast przez pozostalą jego cześć wynajmują je wczasowiczom.Można wskazać kilka miejscowości na Costa Blanca cieszacych sie ogromna popularnościa, np. Alicante czy bardzo komercyjne Benidorm, ale Torrevieja słynaca z przepięknego wybrzeża i wspaniałych piaszczystych plaś jest unikalna, poniewaz usytuowana jest pomiedzy dwiema slonymi lagunami i morzem. Dzieki temu kurort ten posiada specyficzny, bardzo zdrowy mikroklimat. Zaledwie 15 km od Torrevieja znajduja sie lecznicze błota Lo Pagan, znane od antycznych czasów z niezwykle skutecznych właściwości leczniczych.W poblizu Torrevieja lezy Isla de Tabarca, mala wysepka, na ktora mozna wybrac sie statkiem wyposazonym w przezroczyste dno. Dzieki niemu mozemy podziwiac arcyciekawe zycie podwodne ukryte na codzien przed ludzkim okiem. Wszystkie zalety inwestowania w Costa Blanca, ktorych nie sposob wymienic, powoduja ze jest ono idealnym miejscem do ulokowania kapitalu. Obecnie w rejonie tym panuje wspanialy klimat dla inwestorow, poniewaz temperatura cen na hiszpanskim rynku nieruchomosci drastycznie spadla na skutek ogolnoswiatowego kryzysu.

To świetny moment na podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości, która sprawi że do portfela inwestora w przyszlości zawita prawdziwa pogoda dla bogaczy. Własnie teraz inwestorzy mają do czynienia z niesamowitymi okazjami nabycia znacznie przecenionych mieszkan i apartamentow (nawet do kilkudziesieciu procent!). Mieszkanie w Sopocie jest o wiele drozsze niz apartament w Costa Blanca. Wystarczy porownac sloneczne zloto Costa Blanci z zaledwie 2 miesiacami sezonu nad Baltykiem i... rachunek jest prosty.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena