Ciało kobiety jest naszpikowane strefami erogennymi. Żeby do nich dotrzeć, trzeba skupić się na odpowiedniej metodzie i wykorzystać sposoby znane nie tylko z Kamasutry. Czego pragną kobiety?

Data dodania: 2009-09-27

Wyświetleń: 21304

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ciało kobiety jest naszpikowane strefami erogennymi. Żeby do nich dotrzeć, trzeba skupić się na odpowiedniej metodzie i wykorzystać sposoby znane nie tylko z Kamasutry.

czego pragną kobiety?

Kobiety pod każdą szerokością geograficzną oczekują przede wszystkim zainteresowania. Ważne są dla nich nie tylko czułe słowa. Ważne jest, by słowa szły w parze z czynami.

Każda kobieta ma jakiś ideał, jednak większość zdaje sobie sprawę, że jest to tylko jej marzenie. Czy musi tak być? Zestaw takich cech jak opiekuńczość, wierność, zainteresowanie, ciepło i ambicja nie wydaje się nieosiągalny.

Gdy już znajdziesz kobietę, którą chcesz rozpalić pamiętaj zatem, że prawdziwa sztuka polega na umiejętności zaspokajania zarówno ciała, jak i duszy.

jak rozpalić kobietę? 

Zauroczona kobieta patrzy na mężczyznę przez różowe okulary i warto sprawić, by to zauroczenie trwało jak najdłużej. Żeby to osiągnąć skoncentruj się na przedstawionych radach. Nie zapominaj przy tym o swojej kreatywności i intuicji, która podpowie ci jak działać skutecznie.

Romantyczny nastrój. 

Romantyczna atmosfera jest wstępem do miło spędzonego czasu. Zadbaj o nastrój, który pozwoli Jej czuć wyjątkowy charakter spotkania. 

Koncentracja uwagi na Niej. 

Zadbaj o Nią. Niech poczuje się jak Księżniczka. Jeśli uda ci się zdobyć jej duszę, reszta potoczy się po twojej myśli.

Dowiedz się co Ona lubi. 

Nie bój się pytać ją, co lubi. Nawet jeśli takie pytania ją onieśmielą, zdobędziesz punkt bo kobieta zauważy twoje starania. Następnym razem być może sama ci podpowie, co lubi.

Obsyp Ją pieszczotami.

Kobiety uwielbiają ciepło, dotyk i czułość. Pieszczoty są wspaniałym wstępem do dalszych przyjemności. Idealny Kochanek nie szczędzi partnerce pieszczot bo wie, że tym może rozpalić kobietę.

Rozpal jej zmysły. 

W trakcie pieszczot szepcz jej do ucha czułe słowa, muskaj jej ciało i delektuj się jego każdym skrawkiem. Kobieta musi czuć, że ją akceptujesz. Zrób jej masaż bądź drażnij jej ciało za pomocą piórka. To podniesie jej temperaturę.

Zainicjuj zabawę. 

Rzucanie poduszkami czy łaskotanie jest świetnym pretekstem, żeby podnieść temperaturę i wyzwolić pozytywną energię. Odrobina zabawy doda wam odwagi.

Do tanga trzeba dwojga. 

Nie stresuj się i nie myśl w kategoriach porażki. Jeśli zadbasz o kobietę, ona zadba też o twoją przyjemność. Nie musisz się z niczym śpieszyć bo kobiety lubią czuć się gwiazdami w każdej sytuacji. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena