Domyślam się, że jak większosć ludzi zdarzyło Ci się nie raz mieć problem z wyborem prezentu :) Jeżeli mam rację to masz szczęście, że trafiłeś na ten artykuł. Już nie musisz kombinować, dokonałym prezentem na prawie każdą okazję są...

Data dodania: 2009-09-23

Wyświetleń: 1980

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

...ZEGARKI! Zegarek bardzo dobrze pasuje na Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziadka, na Boże Narodzenie, na urodziny, na komunię, na dzień dziecka, na rocznicę ślubu, z okazji obrony pracy magisterskiej, ukończenia szkoły, podróży na księżyc ;) Prawie każda okazja jest dobra.

Dlaczego zegarki to doskonały pomysł na prezent? Przede wszystkim musimy wyzbyć się błędnego myślenia, że zegarek to „odmierzacz czasu". Teraz do odmierzania czasu są zegarki na pulpicie komputera, komórki itp. elektroniczne bajery. Zegarki natomiast są przede wszystkim częścią garderoby, biżuterią. Moim zdaniem, nawet jedyną biżuterią, jaka przystoi mężczyźnie :) Patrząc więc z tej perspektywy na zegarki powoli zaczynamy rozumieć ich uniwersalne znaczenie.

Druga zaleta zegarków to niezliczona ich różnorodność. Nie wystarczy tylko powiedzieć, że są zegarki na bransolecie, zegarki na pasku, zegarki kieszonkowe, elektroniczne, mechaniczne, kwarcowe, automatyczne, słoneczne itd. ;) Producenci prześcigają się w coraz to wymyślniejszych wzorach. Czyli dla każdego coś ładnego. Rozrzut cenowy również jest tutaj gigantyczny. Od kilkudziesięciu złotych do kwot, których nie podaje się z czystej przyzwoitości.

Co można zrobić, by prezent w postaci zegarka był jeszcze lepszy? Można dodać grawer! I już mamy wyjątkowy, niepotwarzalny i jedyny w swoim rodzaju prezent. Nie ma co się dłużej zastanawiać i przeglądać Allegro i podobne serwisy w poszukiwaniu prezentu. Szkoda czasu. Zegarek to napawdę doskonały pomysł.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena