Celem pikniku jest zaktywizowanie Poznaniaków i mieszkańców okolicznych miejscowości do czynnego spędzenia czasu w towarzystwie rodziny i znajomych. Sponsorem Strategicznym Maltańskiego Pikniku na Trawie jest poznański Developer Hausner. Sponsorzy Główni, to fitness klub Fabryka Formy oraz firma Beer Fingers.

Data dodania: 2009-07-21

Wyświetleń: 2609

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W sierpniu lato rozkwitnie i nie pozwoli nudzić się mieszkańcom Poznania i okolic. 9 sierpnia, o godzinie 12 kąpielisko na Malcie wypełni się po brzegi.

Agencja Promocyjna Locco Event - Organizator eventu pod hasłem Maltański Piknik na Trawie i Współorganizatorzy: Sponsor Strategiczny - developer Hausner, Sponsorzy Główni - fitness klub Fabryka Formy i producent jedynych podwójnych paluszków firma Beer Fingers oraz inne zaangażowane w organizację przedsięwzięcia firmy, przygotowali wiele atrakcji mających zachęcić miastowych leniwców do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wielobarwny program eventu, z pewnością zainteresuje jego uczestników. Nie co dzień zdarza się możliwość obejrzenia i uczestniczenia w jednym miejscu w tak wielu atrakcjach, w dodatku zupełnie za darmo.

W ramach eventu odbędą się m. in. pokazy taneczne zawodowych tancerzy mambo i miłośników salsy, pokazy zwinnych jak koty pasjonatów capoeiry i pokazy mistrzów taekwon-do, którzy z chęcią nauczą Poznaniaków kilku podstawowych kroków. Ponadto, będzie można wziąć udział w zajęciach aerobiku prowadzonych przez instruktorów fitness, a także zasięgnąć porad wielu specjalistów, w tym wizażystów i dietetyków. Dzieci natomiast, będą mogły pojeździć na kucyku. Maltański Piknik na Trawie to również kusząca propozycja dla wszystkich chcących wygrać fantastyczne nagrody.

Idea aktywizacji Poznaniaków spotkała się z uznaniem wielu firm, które chętnie włączyły się w organizację przedsięwzięcia. Tytułem Sponsora Strategicznego został uhonorowany developer Hausner, który podczas eventu rozda sporą ilość darmowych biletów dających możliwość wejścia na Targi Mieszkaniowe, które już we wrześniu odbędą się w hali poznańskiej Areny. Sponsorzy Główni - fitness klub Fabryka Formy zaktywizuje uczestników eventu, poprowadzi zajęcia z aerobiku i tym samym pokaże, jak można dbać o sylwetkę, natomiast firma Beer Fingers, producent jedynych podwójnych paluszków, zadba o brzuchy wszystkich tych, którzy lubią pochrupać. Słone przekąski, za darmo rozdawane, na pewno będą cieszyć się sporym powodzeniem.

Więcej szczegółów o Maltańskim Pikniku na Trawie można znaleźć na stronie www.loccoevent.pl w zakładce Maltański Piknik na Trawie.

Agencja Promocyjna Locco Event
Zaprasza:
Malta 9 sierpnia - kąpielisko
Start: godzina 12
Zakończenie: godzina 20
Wstęp wolny.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena