Gry ubieranki to gry, które zostało stworzone z myślą o dziewczynach. Mają one szanse nauczyć się jak tworzyć świetne zestawy z dostępnych ubrań.

Data dodania: 2009-06-12

Wyświetleń: 9347

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Warto poświęcić choćby jeden artykuł grom dla dziewczyn takim jak gry ubieranki i gry w robienie makijażu. Jak wiadomo te dwie kategorie gier są jedynymi z najbardziej popularnych. Każda dziewczyna chociaż raz w życiu z pewnością grała w gry ubieranki czy też w gry w robienie fryzur. Dziewczyny uwielbiają taką formę spędzania czasu. Zamiast kopać w piłkę jak chłopaki czy ganiać się po piwnicach po prostu włączają swoją ulubioną stronie na której są gry dla dziewczyn i grają w nie godzinami. Gry ubieranki nie tylko rozwijają wyobraźnię ale też powodują, że dziewczyny uczą się tworzyć nowe zestawy i dopasowywać do siebie kolory by się nie „gryzły”. Taka wiedza jest później bardzo przydatna. Przydaje się np. na zakupach w galerii handlowej gdzie jest mnóstwo sklepów z ciuchami od których można dostać zawrotów głowy. Dziewczyna która ma doświadczenie w dobieraniu ciuchów nie będzie miała większych problemów z kupnem fajnego zestawu. Nie zapominając oczywiście o dodatkach, które są niezbędnym elementem każdego ubioru. W grach ubierankach mamy do wyboru mnóstwo torebek. Małych, dużych, kopertowych czy pakownych do pracy. Wiadomo, że torebkę wybieramy zgodnie ze stylem w którym się ubieramy. Dziewczyny wiedzą, że nie można dopasować dużej pakownej torebki do „małej czarnej”, a kopertówka nie pasuje na co dzień do szkoły. Jak już pisałam ta wiedza jest niezbędna by nie popełnić gafy, a gry ubieranki dają możliwość nauki wszelkich modowych tajników.

Następną kategorią gier dla dziewczyn ważną do opisania są gry w robienie makijażu. Jak wiadomo, makijaż to coś bez czego większość dziewczyn nie wychodzi nawet do sklepu za rogiem. Dlatego ważne jest aby poznać wszystkie zasady jego tworzenia. Gry dla dziewczyn dają tę możliwość. Na modelkach można do woli próbować różnego rodzaju zestawienia kolorystyczne. Dziewczyny uczą się jaki kolor cieni można dopasować np. do niebieskich bądź brązowych oczu aby je jeszcze bardziej podkreślić. Tusz do rzęs jest rzeczą niezbędną w każdej kosmetyczce, dzięki nim oczy stają się bardziej wyraziste i podkreślone. Grając w te gry można nabyć różnych przydatnych nawyków, np. nauczyć się kolejności tworzenia makijażu. Najpierw podkład, później róż na policzki i kolejno tusz do rzęs, cienie do powiek i błyszczyk. Istotnym elementem jest podkreślenie ust. Dziewczyny często używają do tego błyszczyka bądź jednokolorowej pomadki. Najważniejsza zasada w tworzeniu makijażu to taka, by makijaż był delikatny, by sprawiał wrażenie jak by go w ogóle nie było. Celem makijażu ma być tylko podkreślenie piękna dziewczyny a nie oszpecenie jej. Grając w gry ubieranki i gry w robienie makijażu dziewczyny uczą się po prostu życia. Dlatego właśnie cieszą się tak ogromną popularnością.
img
Licencja: Creative Commons
0 Ocena