Programy partnerskie Temat zarabiania w Internecie jest tak szeroki jak sam Internet. Czym jest zarabianie w Internecie? Co to są programy partnerskie?

Data dodania: 2009-04-28

Wyświetleń: 2409

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Warunkiem rozpoczęcia jakiegokolwiek zarabiania w sieci jest posiadanie strony internetowej lub bloga w miarę licznie odwiedzanego przez internautów. Jeżeli nie posiadamy strony to nie stoimy na straconej pozycji bo niektóre programy partnerskie oferują własne gotowe sklepy, które praktycznie same sprzedają swe produkty. Nasza praca po zapisaniu się do programu ogranicza się jedynie do promowania w Internecie naszego sklepu. Czyli dodawania go do katalogów, wyszukiwarek. Jeżeli uda nam się wypromować nasz sklep np. w wyszukiwarce google na wysoka pozycję wtedy możemy liczyć na jakieś poważniejsze zarobki. Oczywiście konkurencja nie śpi i takich jak nasz sklepów istnieje setki a nawet tysiące, ale gdy uda nam się znaleźć niszę, czyli jakąś dziedzinę i w oparciu o słownictwo z tej dziedziny zaczniemy promować nasz sklep, możemy bardzo szybko uzyskać wysokie miejsce w google. Promować możemy oczywiście poszczególne produkty, tworząc dla nich wpisy w blogach, czy katalogach. A teraz konkrety czyli programy, które oferują własne gotowe sklepy: sprzedaż ebooków i eprasy, zapiszesz się na tej stronie: Eprasa
Inne wydawnictwa niestety nie mają swojego gotowego sklepu. Ale możemy sprzedawać ich produkty za pomoca ogłoszeń sprzedam kupie, stron z takim darmowymi ogłoszeniami jest mnóstwo. Możemy założyć własnego bloga poświęconego jakieś tematyce na której się znamy i na nim sprzedawać produkty. Polecam założenie bloga na blogger.com, jest bardzo łatwy w obsłudze i nie potrzeba posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu tworzenia stron. Poza tym mając bloga możemy przystapić do programu google adsense, który płaci za klikanie w linki reklamowe, za jeden klik możemy otrzymac od 1 centa do kilku, oczywiście trafiaja się linki bardziej płatne ale są rzadkością. Najbardziej znanym programem partnerskim sprzedającym ebooki to Złote myśli możesz się zapisać na tej stronie:
Ebooki, audiobooki
zapisanie się do tych programów jest darmowe, więc skoro nic nas to nie będzie kosztowało, prócz nakładu czasu na promowanie w sieci produktów to dlaczego by nie spróbować?
Licencja: Creative Commons
0 Ocena