Portal Biznes-Klasa.pl ma nowy design. Dzięki zmianom serwis jest bardziej przejrzysty, a korzystanie z niego znacznie łatwiejsze. W nowej szacie Biznes-Klasy strony są bardziej dopracowane pod względem graficznym. 

Data dodania: 2009-04-06

Wyświetleń: 2263

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 2

WIEDZA

-2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pojawiło się też wiele nowych i atrakcyjnie wizualnych elementów. Zmiany dotyczą także kolorystyki - jest mniej elementów w kolorze pomarańczowym, za to w poszczególnych podstronach pojawiło się więcej niebieskich i zielonych. Generalnie portal jest teraz bardziej przyjazny dla oka.

- Dzięki nowemu designowi portal jest bardziej czytelny - a przez to bardziej praktyczny. Mamy nadzieję, że przełoży się to na większa wygodę i funkcjonalność - mówi Bartłomiej Niewiński, założyciel Biznes-Klasy. - To nie koniec udoskonaleń, wygląd portalu wciąż będzie dopracowywany.

Jednak najważniejszą zmianą, której nie widać, jest zupełnie nowy silnik. Jego wprowadzenie znacznie podwyższyło standardy bezpieczeństwa Biznes-Klasy.

Wraz z nowym designem portal wprowadził także nowy dział: „Praca”. To jeden z najbardziej rozbudowanych działów na portalu. Został stworzony z myślą o osobach, które poszukują nowej pracy oraz firmach, które oferują zatrudnienie. Co ważne, dział „Praca”, mimo że funkcjonalnością wcale nie odbiega od wiodących portali tego typu, jest w 100% bezpłatny - czego nie można powiedzieć o wielu serwisach, które pomagają w szukaniu pracy.

Nowością na portalu jest także opcja, dzięki której łatwiej można zgłaszać błędy i naruszenia regulaminu. Jest ona dostępna na praktycznie każdej podstronie. Wiadomość trafia natychmiast do administracji portalu, która znacznie szybciej może poprawić błąd lub usunąć usterkę.

Przypomnijmy, że portal Biznes-Klasa.pl został stworzony przez firmę BV Kontakty Międzynarodowe, jednego z liderów polskiego e-biznesu. Firma działa od 1999 roku i pomaga w poszerzaniu kontaktów biznesowych i rynków zbytu - zarówno w kraju, jak i za granicą. Najbardziej znanym jej portalem jest OPENKontakt.com - najstarsza i największa w Polsce giełda biznes ofert, która obecnie liczy ponad 7,7 mln ofert i ma ponad 850 tysięcy użytkowników.

Sylwester Sacharczuk

Licencja: Creative Commons
-2 Ocena