Mam komórkę w POPie. Wszystko fajnie, ale zaczęły mnie denerwować ich SMSy marketingowe (dotyczące jakiś konkursów, tanich dzwonkach polifonicznych itp.). Najbardziej mnie to denerwowało, gdy czekałem na ważnego SMSa a tu jak na złość był jakiś SMS marketingowy.

Data dodania: 2007-05-13

Wyświetleń: 6180

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

No więc postanowiłem rozwiązać ten problem. Zadzwoniłem do BOKu (numer *22), połączyłem się z konsultatem i już nie otrzymuję SMSów marketingowych :-) Wszystko to trwało może 2 minuty, straciłem 1 zł na połączenie, ale za to mam święty spokój :-)                                                  
                                                                                                                                                                                                                                                             
Po zadzwonieniu do BOKu był tydzień ciszy aż tu nagle przyszedł jakiś SMS marketingowy. Zadzwoniłem do BOKu i (kulturalnie) wyjaśniłem, że założyłem blokadę na SMSy marketingowe a tu przyszedł jakiś SMS. Dowiedziałem się, że SMSy wysyła nie tylko IDEA, ale również inne zewnętrzne firmy.                                                                                                                                                                                                                              
                                                                                                                                            
Zgodnie z instrukcjami konsultantki miałem napisać email na adres: [email protected] i poprosić o zaprzestanie wysyłania do mnie SMSów marketingowych na mój numer (należy podać swój numer). Ponieważ owe SMSy nie pochodziły od IDEI musiałem w treści maila podać numer z którego przyszedł SMS i orientacyjną treść SMSa. Po dwóch dniach dostałem odpowiedź, że mój email został przekazany odpowiedniej firmie, która już mnie nie będzie dręczyć reklamami ;-) Jak na razie od 2 lat nie otrzymuje SMSów marketingowych i jestem zadowolony :-)

Licencja: Creative Commons
0 Ocena