Artykuły

post

Dobrze jest wiedzieć, że…

Najsilniej działają na nas rzeczy, z których nie zdajemy sobie sprawy. To te nieuświadomione części nas mają na nasze życie największy wpływ. Gdy już o czymś wiesz to albo to zauważasz i coś z tym robisz albo zauważasz i … zbierasz doświadczenia, aby później coś z tym zrobić. Bardzo ważne jest...

post

Kilka tajemnic skutecznej motywacji

Są na świecie osoby które idą przez życie jak burza konsekwentnie realizując swoje cele. Nawet mimo niepowodzeń patrzą w przyszłość z radością obserwując róg obfitości jaki życie dla nich niesie, biorąc pełna odpowiedzialność za swój los i swoje życie. A czy Ty jesteś dostatecznie silny i odważny? Czy może czasami rezygnujesz zgadzając się biernie na bieg wydarzeń?

post

Siła pozytywnego myślenia

Dlaczego w życiu warto być pozytywnym i pełnym entuzjazmu człowiekiem, oraz w jaki sposób to o czym myślimy wpływa na to co mamy i czym się otaczamy. Czyli o prostych zasadach które rządzą naszym życiem i zaskakujących rezultatach jakie możemy dzieki nim osiągnąć.

post

Słowa

Słowa. Powinny być błogosławieństwem, a mogą być przekleństwem. Mają moc uzdrawiania i potrafią zapędzić w chorobę. Słowa jak kamienie bolą w żołądku, ściskają serce dławią w gardle, niestety głównie, tego, do którego są kierowane, a nie tego, kto je wypowiada.