Profil Użytkownika

Zawód: trener

Rodzaj: Artykuł

Praca trenera wymaga dużego zaangażowania, ale daje też wiele satysfakcji. Polega na stałym kontakcie z ludźmi i pozwala nieustannie się rozwijać. Istotne w tej profesji jest doświadczenie - niejednokrotnie bardziej cenione niż wykształcenie. 

Wyślij dziadków na studia!

Rodzaj: Artykuł

Na naukę nigdy nie jest za późno. Doskonałym dowodem na to są działające licznie w Polsce Uniwersytety Trzeciego wieku, które dają seniorom możliwość pogłębiania dotychczasowej i zdobywania nowej wiedzy.

Nowy zawód - dydaktyk medialny

Rodzaj: Artykuł

W 2004 roku Sekretarz Edukacji Stanów Zjednoczonych powiedział, że 10 najbardziej poszukiwanych zawodów w 2010 roku jeszcze nie istnieje. W Polsce prawdopodobnie można by było zaliczyć do nich zawód dydaktyka medialnego. Z pojęciem tym coraz częściej spotykamy sie przy okazji kursów i szkoleń w formie e-elarningu.

E-learning fakty i mity

Rodzaj: Artykuł

E-learning to w Polsce wciąż dla wielu ludzi wielka niewiadoma. Krąży o nim wiele nieprawdziwych opinii, z którymi należy walczyć, bo e-learning to przyszłość naszej edukacji, czy tego chcemy czy nie. Warto zatem się z nim oswoić i znaleźć kilka pozytywów.

EE-learning nowym obliczem edukacji

Rodzaj: Artykuł

Początek XXI wieku to szereg zmian o charakterze systemowym. Przejawem był nagły i masowy zwrot ku Internetowi. W każdym aspekcie życia znaczenia nabrał wymiar globalny, a relacje międzyludzkie musiały uwzględnić pierwiastek różnorodności kulturowej.

Profil

Karolina Kotkowska

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:7117

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2008-06-25 08:17:05

Ostatnie logowanie:
20-08-2009