Profil Użytkownika

Moja praca to

Dziennikarka, redaktorka, konsultantka e-biznesu

Pokaż więcej
Marketing ciążowy, czyli uwaga - wszyscy jesteśmy targetem

Marketing ciążowy, czyli uwaga - wszyscy jesteśmy targetem

W tej chwili zdaniem ginekologów, aby ciąża i poród zakończyły się dla dziecka i matki pełnym powodzeniem, rodzice powinni zainteresować się swoim stanem zdrowia już na 12 miesięcy przed planowaną ciążą. W tym też czasie zderzamy się po raz pierwszy z dopracowanym do granic możliwości marketingiem, którego zadaniem jest przekonać nas, że bez wydawania tysięcy złotych nie mamy co liczyć na szczęśliwe macierzyństwo.

Wspólnik do wykroczenia skarbowego poszukiwany

Wspólnik do wykroczenia skarbowego poszukiwany

Natchnienie do tego tekstu dało mi znalezione dzisiaj zlecenie, umieszczone jak najbardziej publicznie w jednym z popularnych serwisów licytacyjnych. W pierwszym momencie przeleciało mi przez głowę że zlecający musiał całkiem sporo trawy wypalić przed puszczeniem tego - w drugiej natomiast wyszło mi, że i zlecający i licytujący nie mają zielonego pojęcia co im za ten numer grozi.

Jak zostać miliarderem - poradnik dla (t)opornych

Jak zostać miliarderem - poradnik dla (t)opornych

Jaki procent czytelników popularnych książek motywacyjnych faktycznie osiąga sukces finansowy? Odpowiedź jest prosta i banalna - ale poczekamy z nią do końca tego tekstu. Najpierw historyjka... W maju 2006r. telewizja ABC zaprosiła do nowego programu trzy osoby, którym wręczono po 1.000$. Gotówkę tą mieli oni przez 20 dni inwestować zgodnie z radami Roberta Kiyosakiego - a wszystko, co przez ten czas zarobią, miało stać się ich własnością.

Proszę wstać, Sąd idzie - sprawa RL przeciwko Internet

Proszę wstać, Sąd idzie - sprawa RL przeciwko Internet

Kiedyś rolę osła do bicia spełniały gry komputerowe. Wcześniej - telewizja. Teraz za osła robi Internet: cokolwiek by się w RL złego nie działo, przypisuje się to w jakiejś części wpływowi Internetu na ludzi. Co ciekawe, bez najmniejszej refleksji, że ci sami ludzie to samo robiliby i bez Sieci, na własną rękę, kontaktując się ze sobą w jakikolwiek inny sposób. Ale to nieważne. Jest na co zwalić. Sumienia czyste. Śnieżnobiałe. Nieużywane. Aktualnie na tapecie mamy dwie kwestie: samobójstwa i... ciąże.

Profil

Kira F.

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
21
Kod partnerski:
/p:36

Data urodzenia:
2030-01-01
Dołączył:
2006-09-27 17:02:59
Miasto:
Zielona Góra
Województwo:
Lubuskie

Ostatnie logowanie:
02-06-2010