Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Marta Malarska-Walczak jest absolwentką filologii polskiej na UW, specjalizacja filologia dla mediów, właścicielką i pomysłodawczynią Serwisu Informacyjnego Dla Kobiet DlaUrody.pl oraz współtwórcą Magazynu Beauty Mission. DlaUrody.pl. [url2=http://www.dlaurody.pl]www.dlaurody.pl[/url2]

Moja praca to

Portal dlaurody.pl i Magazun Beauty Mission

Moje zainteresowania

Literatura, kino, dziennikarstwo, podróże, taniec orientalny, sport, psychologia, marketing.

Po Artelis spodziewam się…

Pragnę nawiązywać nowe kontakty oraz publikować teksty, które będą pobierane przez innych użytkowników.

Lubię gdy...

Moja praca przynosi efekty.

W ludziach cenię...

Szczerość, terminowość, konsekwencję, otwartość, umiejętność cieszenia się sukcesami innych.

Pokaż więcej
5 sposobów na ekologiczne sprzątanie

5 sposobów na ekologiczne sprzątanie

Wiosna tuż, tuż a wraz z nową energią do działania, przyszła pora na generalne porządki, w długo zamkniętym przez zimowe miesiące mieszkaniu.Ekologia, produkty eko, eko macierzyństwo to hasła popularne od jakiegoś czasu i choć niektórym może wydawać się, że to chwyt marketingowy, w całym tym ekologicznym szumie warto znaleźć coś dla siebie.

Letnie porady dla urody

Letnie porady dla urody

Lato to czas relaksu i odpoczynku. Wreszcie po długiej zimie nadchodzi moment na wyrwanie się z miasta i spędzenie przyjemnie czasu na łonie natury. Lato to wyjątkowa pora. Zapominamy wtedy o stresie i oddajemy się błogiej rozkoszy nic nie robienia. Zanim jednak położysz się beztrosko na plaży, poznaj kilka rad, jak dbać o urodę latem.

Cytryna – zastosowania dla urody

Cytryna – zastosowania dla urody

Sok cytrynowy ma wiele zastosowań i jest bardzo zdrowy. Dodawany do wody i sałatek zapewnia ciału odpowiednią ilość witaminy C. Oczyszcza też organizm. Jednak sok z cytryny można wykorzystywać nie tylko do jedzenia, czy picia. Ma on wiele zastosowań w kosmetyce. Oto kilka z nich.

Profil

Marta Malarska

Autor
Napisz wiadomość

Marta Malarska-Walczak jest absolwentką filologii polskiej na UW, specjalizacja filologia dla mediów, właścicielką i pomysłodawczynią Serwisu Informacyjnego Dla Kobiet DlaUrody.pl oraz współtwórcą Magazynu Beauty Mission. DlaUrody.pl. [url2=http://www.dlaurody.pl]www.dlaurody.pl[/url2] ...

Artykułów:
29
Kod partnerski:
/p:3311

Data urodzenia:
1983-05-02
Dołączył:
2007-07-09 21:52:11
Miasto:
Piaseczno
Województwo:
Mazowieckie

Ostatnie logowanie:
28-02-2014