Profil Użytkownika

Profil Użytkownika

Fotele telewizyjne, czyli oglądanie telewizji na bogato

Rodzaj: Artykuł

Kiedyś w Stanach Zjednoczonych istniało coś takiego, jak fotel telewizyjny i wciąż od czasu do czasu można się spotkać z takim wynalazkiem. Był on bardzo prosty i jego działanie polegało po prostu na tym, że po przestawieniu odpowiedniej wajchy, jego oparcie odchylało się w tył pod katem około trzydziestu stopni.

Znaczenie ciepła dla organizmu ludzkiego

Rodzaj: Artykuł

Nie trzeba nikogo przekonywać, że ciepłe jest dobre, a złe jest niedobre. To tak oczywiście mówiąc najbardziej ogólnie i nie wdając się w żadne szczegóły. Czasami może się nam nawet wydawać, że zimno jest korzystne, chociaż na dłuższą metę takiego prawdziwego przypadku nie znajdziemy.

Fotele z masażem i przeciwwskazania do stosowania takich urządzeń

Rodzaj: Artykuł

Fotele z masażem to nie zabawki, chociaż zabawa na nich jest przednia, chociaż może powinniśmy raczej mówić o przyjemności, niż o zabawie. Staramy się tutaj podkreślić fakt, że oprócz masażu czysto relaksacyjnego, w fotelach z masażem można liczyć też na masaż o właściwościach leczniczych.

Fotele wypoczynkowe z dodatkową funkcjonalnością

Rodzaj: Artykuł

Każdy z nas lubi fotele wypoczynkowe. Nie ma co udawać, że jest inaczej. Po prostu fajnie jest wrócić po procy do domu, rozłożyć się na taki fotel wypoczynkowy i przynajmniej przez chwilę się niczym innym nie zajmować.

Napięcie mięśniowe: jego geneza, efekty i redukcja

Rodzaj: Artykuł

O napięciu mięśniowym czasami mówi się w kontekście osób, które doznały wypadku i miały z tego powodu problemy z ustępującym paraliżem części ciała. Czasami też kwestię tę wymienia się przy wyliczaniu objawów nacisku na nerwy odchodzące od kręgosłupa, chociażby przy dyskopatii i silnym lumbago.

Profil

Bartosz Nowak

Autor
Pracuję w firmie oferującej sprzęt masujący oraz rehabilitacyjny.
Artykułów:
13
Kod partnerski:
/p:32394

Data urodzenia:
1978-07-10
Dołączył:
2013-11-25 09:12:36
Miasto:
Nowy Sącz

Ostatnie logowanie:
26-02-2014