Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Krzysztof Porczyński zajmuje się od 1998 r. suplementacją i naturalnymi produktami medycyny dalekowschodniej poprawiającymi zdrowie. Doświadczył na sobie dobroczynne działanie tych produktów. Teraz zajmuję się chęcią pomagania innym w zarabianiu w internecie , aby poprawić styl życia osoby współpracującej ze mną.

Moja praca to

Jestem obecnie na rencie . Od 1998 roku korzystam z naturalnych suplementów , które pomagają mi w moim zdrowiu. Ostatnio korzystam z MonaVie , które sporo mi pomaga przy ZZSK. Do Monavie dołączyłem inne suplementy . Od niedawna dołączyłem do nowego programu zarabiania w internecie .

Moje zainteresowania

Interesuję się pomaganiem innym w odniesieniu ich sukcesu osobistego.

Po Artelis spodziewam się…

Dzięki Artelis wiele osób dotrze do mnie, aby poprawić Swoją sytuację zdrowotną i finansową.

W ludziach cenię...

szczerość, wytrwałość i dążenie do celu

Pokaż więcej
Bóle w krzyżu

Bóle w krzyżu

Wielu ludzi,najczęściej miedzy 30, a 50 rokiem życia, skarży się na dolegliwości kręgosłupa i mimo coraz lepszej opieki lekarskiej liczba tych chorych niepokojąco wzrasta. Poniewaz dolegliwości te umiejscowiają się zwykle w dolnym odcinku kręgosłupa lędżwiowego, powszechnie przyjęła się nazwa: bóle krzyża.

Profil

Krzysztof Porczyński

Autor
Napisz wiadomość

Krzysztof Porczyński zajmuje się od 1998 r. suplementacją i naturalnymi produktami medycyny dalekowschodniej poprawiającymi zdrowie. Doświadczył na sobie dobroczynne działanie tych produktów. Teraz zajmuję się chęcią pomagania innym w zarabianiu w internecie , aby poprawić styl życia osoby współpra ...

Artykułów:
15
Kod partnerski:
/p:3063

Data urodzenia:
1954-10-06
Dołączył:
2006-12-11 22:20:52
Telefon:
605636325
GG:
21179357
Skype:
krzpor
Miasto:
Łęczyca
Województwo:
Łódzkie

Ostatnie logowanie:
02-09-2012