Profil Użytkownika

O sobie

Dziennikarz, muzyk, animator i manager kultury oraz prezes Fundacji Rozwoju Indywidualnego "Praca Moc Energia".

Pokaż więcej

Bitcoin – jakie scenariusze?

Rodzaj: Artykuł

Powstanie Bitcoina obudziło ze sobą sen o niezależnej, cyfrowej ekonomii, wolnej od skorumpowanych banków oraz wszystko kontrolującego Wielkiego Brata. Jednakże z czasem zyskując coraz większą powszechną akceptację, niektórzy z największych zwolenników Bitcoina obawiają się, że ich sen jest zagrożony.

Zdrowszy dom z octem jabłkowym

Rodzaj: Artykuł

Odmiana octu wytwarzana na bazie jabłek – po prostu ocet jabłkowy – ma zaskakującą liczbę zastosowań. Aczkolwiek w Polsce wciąż postrzegany jest jako środek kontrowersyjny, to zostało napisane wiele artykułów, a nawet książek opisujących jego potencjalne zalety.

Szum na spokojny sen

Rodzaj: Artykuł

Dla wielu osób pomysł, aby zarzucić się białym szumem tuż przed przysłowiowym uderzeniem w poduszkę, wydaje się co najmniej sprzeczny z intuicją. Chcesz jednak spać lepiej? Proste rozwiązanie – zrób nieco hałasu. Słodkich snów!

Tetris na zaspokojenie pragnień

Rodzaj: Artykuł

Jeśli różne pragnienia, których nie możesz teraz zaspokoić, toczą twoje życie – spróbuj zagrać w… Tetris. Ta komputerowa gra może zmniejszyć ochotę na pączka, czekoladę, papierosa, a być może nawet seks – tak przynajmniej wynika z nowych badań opublikowanych na łamach magazynu Appetite.

Profil

Alan O. Grinde

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
37
Kod partnerski:
/p:28861

Data urodzenia:
1978-06-12
Dołączył:
2013-02-12 07:34:33
Skype:
kompresja
Miasto:
Wrocław
Województwo:
Dolnośląskie

Ostatnie logowanie:
29-10-2019