Profil Użytkownika

Dzieckiem podszyci…

Rodzaj: Artykuł

Dużo osób z utęsknieniem wraca do lat dziecięcych. Marzy o tym, by znów nie mieć zmartwień i nie brać odpowiedzialności za swoje czyny. By znowu ktoś kierował ich życiem i mówił im, co mają robić. Ja też nie chcę dorosnąć, ale z zupełnie innych względów. 

Związek idealny

Rodzaj: Artykuł

Jest jedna osoba w Twoim środowisku, z którą powinieneś się bardzo dobrze dogadywać. Wasze relacje powinny być więcej niż przyjacielskie, a szacunek, jakim powinniście się darzyć, godny podziwu. W związku tym nie ma miejsca na sztuczną uprzejmość. 

Piramida potrzeb Maslowa, czyli wspólny mianownik dźwignią handlu…

Rodzaj: Artykuł

Czego pragną nasi klienci? - zachodzą w głowę ludzie reklamy. Jednak już odpowiedziano na to pytanie; sprowadzono nawet wszystkich ludzi do „wspólnego mianownika”. Zrobił to amerykański psycholog Abraham Maslow, przedstawiając piramidę potrzeb człowieka.

Czy grasz na zwłokę z samym sobą?

Rodzaj: Artykuł

Zacznij działać, pomimo wątpliwości. Oczekiwanie pełnej jasności z wyprzedzeniem jest nierozsądne. Mglisty pomysł jest wystarczająco dobry. Pomysły nie stają się wyraźniejsze w momencie, kiedy się nad nimi pochylasz i rozmyślasz o nich. W rzeczywistości rzadko stają się wyraźne, nawet kiedy już zaczynasz nad nimi pracować.

Jak przełamywać negatywne schematy myślowe

Rodzaj: Artykuł

Wyobraź sobie, że masz zły nawyk ciągłego powracania do tych samych negatywnych myśli. I przypuśćmy, że nie mają one odzwierciedlenia w rzeczywistości. To po prostu negatywne myślenie jak: „jestem taki gruby” czy „nienawidzę swojej pracy". Jak uwolnić się od złego nawyku, jeśli jest on całkowicie zakorzeniony w Twoim umyśle?

Profil

Marta Lewandowska2

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:27816

Data urodzenia:
1998-10-16
Dołączył:
2012-10-16 18:49:57
Miasto:
Toruń
Województwo:
Kujawsko-pomorskie

Ostatnie logowanie:
25-01-2013