Profil Użytkownika

EURO 2012: podsumowanie 1 kolejki w grupie "D"

Rodzaj: Artykuł

Kolejna grupa gospodarska, czyli miejsce, gdzie swe piłkarskie potyczki stoczą nasi współgospodarze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Mowa tu oczywiście o Ukrainie. Stawkę uzupełnią mocni jak nigdy dotąd Szwedzi oraz kiepscy Anglicy i fatalni Francuzi.

EURO 2012: podsumowanie 1 kolejki w grupie "C"

Rodzaj: Artykuł

W grupie "C" Mistrzowie Europy Hiszpanie, Włosi, którym grozi więzienie, Irlandczycy i rewelacja EURO 2008 Chorwacja (wyeliminowali w kwalifikacjach Anglię, w fazie grupowej pokonali Niemców 2:0). Meczem z Włochami hiszpańscy piłkarze rozpoczną walkę w obronie mistrzostwa Europy. Ta sztuka nie udała się jak dotąd nikomu.

Vademecum EURO 2012

Rodzaj: Artykuł

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012, oficjalnie UEFA EURO 2012, to czternasty turniej piłki nożnej o Mistrzostwo Europy mężczyzn. Organizowane wspólnie przez dwa państwa: Polskę i Ukrainę (po raz trzeci w dziejach tej imprezy – wcześniej: Belgia i Holandia w 2000 oraz Austria i Szwajcaria w 2008).

EURO 2012: podsumowanie 1 kolejki w grupie "B"

Rodzaj: Artykuł

"Grupa Śmierci", jak to się mówi o grupie "B", gdzie spotkały się cztery bardzo silne ekipy piłkarskie, czyli wicemistrzowie świata Holendrzy, zawsze rzetelni Niemcy, Duński dynamit oraz brazylijczycy europy, czyli Portugalczycy. Zobaczmy, kto z gigantów jest w formie na tych mistrzostwach.

EURO 2012: podsumowanie 1 kolejki w grupie "A"

Rodzaj: Artykuł

Stolica Polski żyła w piątek piłkarskimi mistrzostwami Europy, co widać przede wszystkim na warszawskich ulicach. Nasi kibice dopingowali biało-czerwonych na Stadionie Narodowym podczas meczu otwarcia, a także w "Strefie Kibica" na pl. Defilad.

Profil

Krzysztof Andrychowski

Autor
Obecnie początkujący Przedsiębiorca budujący swoje Imperium kapitalistyczne na dobrobycie ludzkości. Udziałowiec Altruistycznego projekty marketingowego polegającego na budowaniu POTĘŻNYCH Internetowych Konsorcji Konsumenckich. W ramach tego projektu współpracujemy z wieloma kampaniami z listy 500 najbogatszych korporacji na świecie w dotarciu do potencjalnych klientów, gdzie konsumenci drogą internetową poprzez domowy system dokonywania zakupów z systemu katalogowego będą mogli ominąć pośredników co wpłynie na ogromne oszczędności ich domowych wydatków z dostępem do dobrych produktów jakościowo. Ci zaś, którzy przyczynią się do rozpowszechniania tej idei, będą mogli partycypować przy comiesięcznych podziałach zysków owych korporacji. Dotarłem to ludzi mających kontakty z Biznesmenami z USA, którzy jeżdzą po świecie i pokazują jak to działa. Przyłączyłem się do tej przewspaniałej idei bycia pro-sumentem swoich wydatków i inwestycji podczas dokonywania codziennych zakupów oraz inwestycji w Sukces innych ludzi!!! Ponadto "Kapłan" ideologii pro-sumenckiej, czyli sposobu na wykreowanie bogactwa poprzez mądrzejsze zakupy, a nie tańsze, co nie oznacza, że drogo!!! Jest to projekt, który pozwala ludziom robić fortunę!!!
Artykułów:
7
Kod partnerski:
/p:26488

Data urodzenia:
1987-01-19
Dołączył:
2012-05-15 12:41:06
Miasto:
Katowice

Ostatnie logowanie:
14-06-2012