Profil Użytkownika

Rodzaje funduszy inwestycyjnych

Rodzaj: Artykuł

Sposobów na inwestowanie swoich oszczędności jest wiele, jednakże różnią się one w sposób zasadniczy ryzykiem oraz poziomem opłacalności. Jedną z metod pomnażania swoich dochodów jest wpłata środków pieniężnych na fundusz inwestycyjny.

Błąd 414 w deklaracjach podatkowych

Rodzaj: Artykuł

W przypadku składania deklaracji podatkowych istnieje ryzyko wystąpienia błędu danych identyfikacyjnych 414. W artykule zamieściliśmy informacje na temat powodów jego wystąpienia oraz pomocnych wskazówek dla podatnika.

Umowa zlecenie - polskie prawo pracy

Rodzaj: Artykuł

Najczęściej między pracodawcą a pracownikiem zawierana jest umowa o pracę lub też umowa zlecenie. Korzystniejsza dla pracodawcy jest ta druga umowa. Jest ona mniej wiążąca, wymaga jednak tak samo, jak umowa o pracę odprowadzania odpowiednich składek do zakładu ubezpieczeń społecznych...

Umowa o pracę w Polsce

Rodzaj: Artykuł

Umowa o pracę stanowi pisemne, niezbite potwierdzenie zatrudnienia w danej firmie na czas określony bądź nie. W takiej umowie pracownik zobowiązuje się do wykonywania powierzonych mu obowiązków, przestrzegania zasad uczciwej współpracy, zaś pracodawca zobowiązuje się do wypłacenia wynagrodzenia za wykonywane usługi.

Profil

blaukluiv

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:25257

Data urodzenia:
1985-05-22
Dołączył:
2012-01-26 23:59:45
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
15-06-2020