Profil Użytkownika

Portale społecznościowe - przyszłość marki?

Rodzaj: Artykuł

Facebook, Myspace, Twitter – każdy z nas zna platformy zrzeszające internautów. Ich rola w obecnych czasach jest ogromna: pozwalają nie tylko na szybki kontakt, ale również na informowanie bliskich i przyjaciół o tym, co aktualnie u nas słychać. Czy portale społecznościowe są równie przychylne firmom? 

Jak pisać teksty do Internetu?

Rodzaj: Artykuł


Wiemy już, że teksty publikowane w sieci nie tylko wyglądają inaczej niż te klasyczne, ale również zupełnie inaczej są odbierane przez internetowego czytelnika. Czy istnieją uniwersalne zasady, jak tworzyć teksty do Internetu, aby zachęcały i jednocześnie nie „męczyły” czytelnika? 

Słowa, które magnetyzują

Rodzaj: Artykuł

W reklamie kluczową rolę odgrywają słowa – zręczne posługiwanie się nimi może przyczynić się do spektakularnego sukcesu produktu. Copywriterzy zdają sobie sprawę z ich mocy, dlatego ich pomoc podczas tworzenia kampanii reklamowej jest nieoceniona. Jakich słów używać, aby skutecznie przykuć wzrok potencjalnego klienta?  

Tworzenie dobrego briefu

Rodzaj: Artykuł

Brief to uporządkowany spis wszelkich informacji niezbędnych agencji reklamowej, copywriterowi czy grafikowi do rozpoczęcia współpracy z każdym klientem. Stopień jego dokładności pozwoli określić, jak dobrze znamy swojego klienta i jego oczekiwania względem naszej pracy.  

Profil

Mariusz Gleba

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
15
Kod partnerski:
/p:22888

Data urodzenia:
1981-09-11
Dołączył:
2011-08-22 14:01:58
Województwo:
Pomorskie

Ostatnie logowanie:
08-12-2013