Profil Użytkownika

Skopany pomysł

Skopany pomysł

Nie tak dawno skończyły się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Reprezentacja, co prawda, nie wyszła z najłatwiejszej grupy, ale i tak odnieśliśmy wielki sukces, osiągając, jak to określono - moralne zwycięstwo w spotkaniu z Rosją. Moralnym zwycięstwem i historycznym sukcesem były również poprzednie Mistrzostwa Europy.

Względność

Względność

Trudno zdecydować sie na to, żeby mówić o sobie. Dzielić się oceną zjawisk widzianych z własnej perspektywy. Szczególnie, gdy nie ma wyraźnej szansy na porozumienie, a dialog, w najlepszym razie, to tylko poszukiwanie kompromisu.

Trzy  wiersze o życiu

Trzy wiersze o życiu

Życie to takie dziwne zjawisko, które - nie wiadomo po co, ani dlaczego - toczy się w kierunku śmierci. Wszystko, co zdobywasz, robisz kosztem czegoś, a i tak, to, o czym myślałeś, że jest twoje, pewnego dnia wyrywa ci ktoś lub coś, bez słowa wyjaśnienia. Zapraszam do lektury.

Leworęczność

Leworęczność

Uczeni pisali traktaty naukowe. Udowadniali w nich, że to domena chorych umysłowo i kryminalistów - wynaturzenie, które należy tępić i wyplenić jak szkodliwy chwast. Artyści, w swoich dziełach, prawą stronę rezerwowali dla błogosławionych. Po lewej, niebezpieczne demony kusiły do złego. Czaiła się tam groza i obrzydliwy grzech...

Profil

Bogusław Cuch

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
4
Kod partnerski:
/p:22866

Data urodzenia:
1972-09-11
Dołączył:
2011-08-20 19:12:38
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
05-09-2013