Profil Użytkownika

Higiena Myślenia

Rodzaj: Artykuł

Higiena umysłu to jest to, co sprawi, że w krótkim czasie osiągniesz spokój i zadowolenie z życia, wejdziesz na wyższy jego poziom. Jest to podstawowa sprawa przy poznawaniu siebie i swego życia. Bez "higieny myślenia" cały Twój świat będzie bałaganem... Ale za to od już samego rozpoczęcia jej wprowadzania zacznie się on zmieniać.

Anatomia hejtu

Rodzaj: Artykuł

Hejtuję, czyli manifestuję, pokazuję swoją nieumiejętność życia, niedojrzałość, nietolerancję, brak wyczucia, nieżyczliwość, brak szacunku, wrogość, chęć ulżenia sobie, chęć wyładowania swej agresji, swej wewnętrznej frustracji. Ukazuje swoje kompleksy i niskie poczucie własnej wartości. 

Wrzuć monetę...

Rodzaj: Artykuł

"Co z tego będę miał? Czy to mi się opłaca? Ile zarobię? Ile z tego będzie zysku? Czy na tym nie stracę?" tego typu pytania pojawiają się coraz częściej lub praktycznie zawsze gdy ROZWAŻAMY czy coś zrobić lub nie. Sprawia to, że przestajemy być istotami działającymi z serca, a stajemy się automatami działającymi tylko wtedy jeśli z naszego działania jest zysk. 

"Nienawidzę nienawiści!" ;)

Rodzaj: Artykuł

Czujesz nonsens w akcjach typu stop hejt? Niby słuszne, niby chwalebne ale czy przez takie akcje nie wytwarzymy jeszcze więcej podziałów i nie potęgujemy jeszcze bardziej tego negatywnego zjawiska? 

Przejście przez wymiar astralny

Rodzaj: Artykuł

Niski poziom świadomości jaki głównie panuje na Ziemi sprawia, że dzieje się coraz więcej rzeczy, których nie rozumiemy, bo nie da się ich zrozumieć na tym, podstawowym, materialnym poziomie życia. Musimy zacząć myśleć większymi kategoriami, odważniej, szerzej, śmielej. Inaczej nie zmienimy na dobre naszego życia. 

Profil

Krzysztof Kina

Ekspert
Jestem zawodowym Naturoterapeutą po egzaminie państwowym z 2016 roku. Innymi słowy, zajmuję się uzdrawianiem praktycznie wszelkich chorób i dolegliwości ale też i poprawieniem sytuacji i warunków życiowych. W końcu wszystko jest energią :) Prowadzę też strony internetowe.
Artykułów:
108
Kod partnerski:
/p:20

Data urodzenia:
1975-06-25
Dołączył:
2006-08-25 18:26:16
Miasto:
Połaniec

Ostatnie logowanie:
16-07-2020