Pisanie artykułów to jak tworzenie małych dzieł sztuki. To Twoje dzieci :), dzieła, twory, które są bezpośrednio związane z Tobą. To Twoja wizytówka, manifestacja Ciebie samego ale też i forma kreowania siebie i swojej rzeczywistości.

Data dodania: 2013-05-13

Wyświetleń: 2147

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIADOMOŚĆ

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Magia artykułów – magia pisania

Najbardziej to widać w powieściach pisarzy, którzy tworzą nowe światy,  istniejące  w ich umysłach, a później w umysłach czytelników. Papier jest tu tylko nośnikiem i przekaźnikiem idei autora.  Artykuły z kolei to małe formy, które umiejętnie napisane mogą wywołać lawinę – właśnie ze względu na swą krótką formę. Każdy artykuł, każdy wiersz, każda pisana z siebie, z całym przekonaniem i wiedzą dawka Twojej energii może wywołać rewolucję…. Na tym polega magia artykułów.

Ruszyliśmy z programem pt. Magia Artykułów Wandy Loskot, międzynarodowego eksperta  w dziedzinie ebiznesu. Temat artykułów jest niezwykle ważny dla nas, jako społeczności Artelis – miasta artykułów.  Wykład i kurs Wandy to potężna dawka praktycznej wiedzy jak i po co posługiwać się artykułami .To niezwykłe narzędzie – proste, w zasięgu każdego z nas, ale posiadające wielki potencjał.  Z tego miejsca serdecznie zapraszam na prezentację  materiału. Wystarczy, że http://bit.ly/161t93i jeśli Cię to zaciekawi, jeśli poczujesz głód wiedzy, to kurs  Magia Artykułów zapewni  Ci jej odpowiednią dawkę.

Pisanie artykułów to nie tylko afirmowanie swojej wiedzy i swoich poglądów, to także jak odkrywanie  siebie na nowo, jakby podłączanie się do nieznanego źródła, które może zainspirować do odkrycia nowych sił i mądrości w sobie. Później, te artykuły idą w świat, inspirując kolejne osoby, które piszą swoje artykuły albo w jakiś inny sposób przekształcają tę energię na inną, wzbogaconą o własną formę energii i przekazują dalej – jako nową formę wiedzy.

Proces zaczyna się dalej, na innym poziomie. Świat staje się bogatszy, lepszy, dzięki temu, że napisałeś. Napisałaś artykuł szczery, z siebie, bez manipulacji, ukrytych celów – bo tylko takie pisanie jest naprawdę wartościowe. Zaczynasz współgrać w tej światowej symfonii życia. Jesteś jednym z nastrojonych instrumentów, które tworzą coraz wspanialszą muzykę.

I to wszystko można osiągnąć po prostu pisząc artykuły w Artelis.pl ;) Częstuj się do woli! 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena