Profil Użytkownika

Moja praca to

Firma SYMBIOT oferuje profesjonalne usługi w zakresie inwentaryzacji przyrodniczych. Sporządzane dokumentacje są wykonywane kompleksowo, w oparciu o aktualne normy prawne i przy użyciu nowoczesnych technologii. Działalność firmy oparta jest o fachowe wykształcenie oraz praktyczne doświadczenie w zakresie urządzania lasu i wykonywania inwentaryzacji dendrologicznych. Wykonujemy inwentaryzacje przyrodnicze, ekspertyzy dendrologiczne, pomiary drzew i drzewostanów, aneksy do raportów o oddziaływaniu na środowisko oraz opracowania ekofizjograficzne.

Pokaż więcej
Pozwolenie na wycinkę drzew

Pozwolenie na wycinkę drzew

Sprawy związane z usuwaniem drzew i pozwoleniami na wycinkę drzew reguluje Ustawa o ochronie przyrody z 14 kwietnia 2004 roku. Ważne, aby procedurę uzyskania zezwolenia na wycinkę drzew przeprowadzić prawidłowo, gdyż za bezprawne usunięcie drzewa, nawet z własnej posiadłości, grożą bardzo wysokie kary pieniężne.

Audyt energetyczny

Audyt energetyczny

Audyt to opracowanie, określające zakres i parametry techniczne oraz ekonomiczne przedsięwzięcia termomodernizacyjnego, ze wskazaniem rozwiązania optymalnego, w szczególności z punktu widzenia kosztów realizacji tego przedsięwzięcia oraz oszczędności energii, stanowiące jednocześnie założenia do projektu budowlanego.

Profil

SYMBIOT

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
7
Kod partnerski:
/p:17727

Data urodzenia:
1982-11-23
Dołączył:
2011-01-17 12:32:57
Województwo:
Małopolskie

Ostatnie logowanie:
01-08-2012