Profil Użytkownika

Fakty i mity na temat astmy

Fakty i mity na temat astmy

Wiele chorób dość często spotykanych w naszym najbliższych otoczeniu zostaje dość szybko „ocenionych” i „zaszufladkowanych” przez obserwatorów, którzy zazwyczaj posiadają minimalną wiedzę medyczną i na jej podstawie snują swe domysły.

Nie mogę zasnąć

Nie mogę zasnąć

Prawie każdemu z nas zdarzają się problemy ze snem. Niekiedy jest to tylko pojedynczy epizod w skali miesiąca, czy też dłuższego okresu.  Gorzej jednak, gdy kilka nocy z rzędu nie możemy zmrużyć oka. Zerkamy co chwilę na zegarek, zadając sobie pytanie: dlaczego znowu nie mogę zasnąć?

Spokojny sen maleństwa

Spokojny sen maleństwa

My, rodzice troszczymy się o swoje dzieci cały czas. Chcemy, aby od pierwszej chwili na tym świecie miały wszystko, co najlepsze, aby niczego im nie brakowało, a przede wszystkim naszej miłości. Dbamy o zdrowe ich odżywianie, wypoczynek na świeżym powietrzu oraz o spokojny sen, którego najwięcej potrzeba tym najmniejszym istotkom.

Materac zamiast siennika

Materac zamiast siennika

Pamiętam z czasów dzieciństwa stary siennik. Ten chrupot siana w jego wnętrzu, a z zewnątrz ten niezbyt kolorowy wytrzymały materiał. Sama natura można rzec! Tamte czasy jednak minęły i taki naturalny materac znajdziemy jedynie gdzieś na strychu, bądź w muzeum. Odszedł w niepamięć, wraz z technologicznym postępem.

Profil

Ewelina Berg

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:16556

Data urodzenia:
1975-05-01
Dołączył:
2010-11-18 12:52:14
Województwo:
Wielkopolskie

Ostatnie logowanie:
11-07-2013