Profil Użytkownika

Cel: płaski brzuch

Cel: płaski brzuch

Płaski brzuch jest marzeniem mnóstwa dziewczyn, tymczasem nie każda może się nim radować. Najlepszym sposobem na płaski brzuch jest dobrana dieta i aktywność fizyczna. Zwłaszcza owocne są tudzież te ćwiczenia, które wzmacniają, szlifują i rozwijają mięśnie brzucha.

Sekret płaskiego brzucha

Sekret płaskiego brzucha

Temat odchudzania i płaskiego brzucha nigdy się nie wyczerpie. Zawsze, gdy nadchodzi lato, setki ludzi uświadamiają sobie, że niczym niedźwiedzie przespali zimę i znów nie udało im się zbudować wymarzonej sylwetki na plażę. 

Gdy boli głowa...

Gdy boli głowa...

Kto nigdy nie zaznał bólu głowy w swoim życiu, ten chyba tak naprawdę jeszcze się nie narodził. Bóle głowy i migreny towarzysza każdemu, niektórym dokuczają mniej innym bardziej (np. przewklekłe bóle głowy). Są na nie sposoby - można z nimi walczyć, zarówno środkami farmakologicznymi, jak i medycyną naturalną.

Zabiorą nam Euro 2012?

Zabiorą nam Euro 2012?

Na Ukraninie władza miesza się w sprawy piłki nożnej i ich piłkarskiej federacji. UEFA może odebrać Ukrainie Euro 2012. Czy to oznacza, że także my - Polska, możemy stracić możliwość ogranizacji tej imprezy? 

Używając tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie plików Cookie.
Dowiedz się więcej.