Profil Użytkownika

Cel: płaski brzuch

Rodzaj: Artykuł

Płaski brzuch jest marzeniem mnóstwa dziewczyn, tymczasem nie każda może się nim radować. Najlepszym sposobem na płaski brzuch jest dobrana dieta i aktywność fizyczna. Zwłaszcza owocne są tudzież te ćwiczenia, które wzmacniają, szlifują i rozwijają mięśnie brzucha.

Sekret płaskiego brzucha

Rodzaj: Artykuł

Temat odchudzania i płaskiego brzucha nigdy się nie wyczerpie. Zawsze, gdy nadchodzi lato, setki ludzi uświadamiają sobie, że niczym niedźwiedzie przespali zimę i znów nie udało im się zbudować wymarzonej sylwetki na plażę. 

Gdy boli głowa...

Rodzaj: Artykuł

Kto nigdy nie zaznał bólu głowy w swoim życiu, ten chyba tak naprawdę jeszcze się nie narodził. Bóle głowy i migreny towarzysza każdemu, niektórym dokuczają mniej innym bardziej (np. przewklekłe bóle głowy). Są na nie sposoby - można z nimi walczyć, zarówno środkami farmakologicznymi, jak i medycyną naturalną.

Dominacja Półwyspu Iberyjskiego w piłce nożnej

Rodzaj: Artykuł

Tegoroczne edycje Europejskich Pucharów w piłce nożnej pokazują nam jak bardzo w ostatnich latach zmienił się futbolowy trend. W dzisiejszej piłce rządzą druzyny, które w swoich szeregach mają magków, piłkarzy którzy sami potrafią wygrać mecz.

Zabiorą nam Euro 2012?

Rodzaj: Artykuł

Na Ukraninie władza miesza się w sprawy piłki nożnej i ich piłkarskiej federacji. UEFA może odebrać Ukrainie Euro 2012. Czy to oznacza, że także my - Polska, możemy stracić możliwość ogranizacji tej imprezy? 

Profil

Gdal

Autor
Artykułów:
9
Kod partnerski:
/p:15253

Data urodzenia:
1988-03-19
Dołączył:
2010-06-23 12:34:00

Ostatnie logowanie:
03-02-2013