Profil Użytkownika

5 przykazań zdrowego żywienia

5 przykazań zdrowego żywienia

Stan naszego zdrowia w dużej mierze związany jest ze sposobem odżywiania. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż żadna dieta odchudzająca bez zachowania zasad racjonalnego żywienia nie przyniesie dobrych ani trwałych rezultatów. Dlatego istotne jest nie tylko poznanie, ale także stosowanie zasad zdrowego odżywiania.

Nietypowe diety: dieta księżycowa

Nietypowe diety: dieta księżycowa

Dla wielu z nas odchudzanie to przede wszystkim ćwiczenia, masaże wyszczuplające, liczenie kalorii i oczywiście diety. Zwłaszcza te ostatnie są bardzo popularne wśród osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. Dostępnych jest wiele propozycji dietetycznego menu, z czego niektóre są dość nietypowe.

Pułapki odchudzania

Pułapki odchudzania

Czasami wydaje się, iż zasady jakimi rządzą się poszczególne diety odchudzające, są czytelne, jasne i proste. Niestety nierzadko zdarza się nam wpadać w pułapki, na jakie narażona jest każda osoba chcąca zgubić zbędne kilogramy. Warto poznać owe niebezpieczeństwa, by móc skutecznie ich unikać i zwiększyć szansę na osiągnięcie sukcesu.

Google Voice

Google Voice

Google, gigant rynku internetowego postanowił rozszerzyć swoją działalność również na branżę telekomunikacyjną. W propozycji Google Voice świadczy on usługi telefonii VoIP. Specjaliści jednakże nie wróżą spektakularnej rewolucji na rynku w związku z wprowadzeniem tej usługi, co więcej, nawet samo Google niczego takiego nie zapowiada.

Profil

Joanna Łęcka

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
10
Kod partnerski:
/p:13153

Data urodzenia:
1984-09-06
Dołączył:
2009-10-19 10:53:28
Telefon:
-
GG:
-
Skype:
-
Miasto:
Warszawa
Województwo:
Mazowieckie

Ostatnie logowanie:
09-07-2010