Profil Użytkownika

O sobie

Zbliżam się do emerytury i szukając rozrywki podłączyłem się do sieci. Mam nadzieję że będę mógł przeczytać coś ciekawego, interesującego i pasjonującego zamiast tandetnej gazety. Uwielbiam górskie wspinaczki jazdę na rowerze i satyrę.

Praca

Urzędnik z wykształcenia prawnik z długim stażem i twardym siedzeniem.

Czego oczekuję/spodziewam się od Artelis.pl

Spodziewam się życzliwej dyskusji i odrobiny rozrywki bez wojen i waśni z nutą satyry

Pokaż więcej

Duchy potrafią kłamać

Rodzaj: Artykuł

Zjawy pojawiające się nagle. Upiorne postacie budzące strach i przerażenie to nie tylko fabuła filmu fantazy, lecz rzeczywistość, która przypomina o swojej inności, gdy zobaczymy ducha.

Oświecenie Ezoteryczne

Rodzaj: Artykuł

Jestem pewien, że nie tylko mnie intrygowało to zacne i sławne słowo „Oświecenie” Intrygowało na, tyle że zgłębianiu tajemnicy oświecenia poświęciłem więcej niż chwilę i jeszcze więcej niż dwudniowy kurs ezoteryczny.

Czym jest ezoteryka?

Rodzaj: Artykuł

Ezoteryczny, czyli tajemny, tajemniczy, tajny, dostępny tylko dla wtajemniczonych, wybranych. Tak można tłumaczyć słowo ezoteryka, lecz czy rzeczywiście jest to tajemnica?  

Ezoteryka i rozwój osobisty

Rodzaj: Artykuł

Kiedyś tak sobie kiedyś myślałem, że rozwój duchowy to rozwój emocjonalny człowieka, uwzględniający wszystkie jego stany funkcjonujące w umyśle człowieka zgodnie z zasadą: nic, co ludzkie nie jest nam obce.

Efekt placebo

Rodzaj: Artykuł

Efekt placebo od dawna jest przedmiotem badań naukowych, lecz mimo wszystko medycyna spycha tą metodę poza margines jako obiekt niezbadany do końca, więc i niemożliwy do szerszego zastosowania.

Profil

Mirosław Rynkowski

Autor
Napisz wiadomość
Urzędnik z wykształcenia prawnik z długim stażem i twardym siedzeniem.
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:12742

Data urodzenia:
1947-08-19
Dołączył:
2009-08-19 09:54:27
Miasto:
Warszawa

Ostatnie logowanie:
15-01-2010