Profil Użytkownika

Jak zadbać o kręgosłup?

Jak zadbać o kręgosłup?

Kręgosłup to swego rodzaju stelaż, który utrzymuje nasze ciało w pozycji pionowej. Jest obciążony każdego dnia, bez przerwy. Nawet wtedy gdy leżymy. To bardzo skomplikowana konstrukcja, a poszczególne jej elementy mogą być narażone na różnego rodzaju obciążenia.

 Jak się ubrać na bieganie zimą?

Jak się ubrać na bieganie zimą?

Żeby zacząć biegać i to regularnie przede wszystkim potrzeba silnej woli. Jeśli wcześniej nie dbaliśmy o naszą aktywność fizyczną, najwyższa pora to zmienić. Bieganie to jeden z najlepszych sportów. Wpływa na cały nas organizm. Kształtuje sylwetkę, poprawia wydolność układu krążenia, a także korzystnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne.

Efekty nałogowego palenia tytoniu

Efekty nałogowego palenia tytoniu

W XX wieku odnotowano znaczący wzrost zachorowań na schorzenia układu krążenia. Są one uznawane za problem cywilizacyjny. Przyczyn oczywiście może być wiele. Nieodpowiednia dieta, obciążenie genetyczne, otyłość, ale także nałogi. Badania wykazują dość istotny związek pomiędzy paleniem papierosów a występowaniem tych chorób.

Zalety posiadania własnego domu

Zalety posiadania własnego domu

W życiu każdego człowieka dochodzi do momentu, w którym marzy o własnym lokum. Jedni wolą kupić mieszkanie, inni bardzo chcą zamieszkać w domu z ogródkiem. To drugie rozwiązanie wiążę się oczywiście z dodatkowymi obowiązkami, ale nic nie zapewni nam takiej prywatności i swobody, jak własny dom.

Profil

Katarzyna Toczko

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:116578

Dołączył:
2016-10-18 07:06:06

Ostatnie logowanie:
21-02-2017