Jeśli jesteś osobą, która preferuje spędzanie czasu na grach online, warto będzie zapoznać się z ofertą interesujących dostawców oprogramowania. Dzięki temu będziesz mógł liczyć na więcej frajdy z poszczególnymi tytułami, a także oczekiwać nowych sposobów na sięgnięcie po wygraną. Całość czasu spędzonego w kasynie stanie się w efekcie dla ciebie znacznie bardziej ciekawa oraz wciągająca. Dlatego poznaj możliwości certyfikowanych gier od CT Interactive.

 

Data dodania: 2023-11-29

Wyświetleń: 108

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

CT Interactive: 10 nowych gier certyfikowanych na polski rynek iGaming

CT Interactive jest znaną w szybko rozwijającej się branży iGamingu marką, która zajmuje się tworzeniem atrakcyjnych gier online od 2012 roku. Nazwa firmy początkowo brzmiała CT Gaming, ale została ona zmieniona z czasem. Obecnie marka jest częścią Telematic Interactive EAD. Na moment tworzenia tego artykułu CT Interactive możemy pochwalić za współpracę z ponad 1500 operatorami na całej kuli ziemskiej.

W niedawnym czasie firma wydała 10 nowych certyfikowanych gier dla polskich klientów kasyn. Szczególnie nacisk kładziemy przy tym na słowo “certyfikowanych”. Dzięki temu będziesz miał pewność, że rozgrywka przebiega w zgodzie z zamysłem Fair Play. Wspomniane przez nas gry przeszły odpowiednie testy oraz audyty, dzięki czemu w trakcie rozgrywki nie dojdzie do zbędnych problemów. Więcej na ten temat dowiesz się z poniższego tekstu.

Certyfikowane gry

Aby pozwolić sobie na zapewnianie dostępu klientom do asortymentu, który obejmuje nowe gry w polskich kasynach internetowych, wszelkie tytuły gier muszą przejść odpowiedni proces zdobywania certyfikatu. Na poszczególnych etapach pozyskiwania tego typu poświadczenia dochodzi głównie do zbadania tego, czy dana gra będzie rzeczywiście opierała się na zasadach Fair Play. 

Wszystkie automaty online w ofercie serwisów z grami muszą bowiem być w pełni losowe. Dbają o to wszystkie uznane marki w branży, gdyż w innym przypadku ich opinia wśród graczy szybko uległaby pogorszeniu. Możesz dzięki temu bez problemów pozwolić sobie na spróbowanie swoich sił w serwisach lub salonach z elektroniczną rozgrywką. Gwarantują to testy oraz audyty przeprowadzane przez ekspertów w trakcie procesu przyznawania certyfikatów. Będziesz też mieć gwarancję, że RTP podawane przez producenta zostało rzeczywiście sprawiedliwe ustalone.

Nowe tytuły

Wszelkie najlepsze kasyna internetowe ocenione przez ekspertów Stakers.com udostępniają ci mozliwość sprawdzenia nowych gier od CT Interactive. Spotkasz wśród nich sporo ciekawych tytułów, których motywy graficzne są różne, a funkcje bonusowe - świetnie urozmaicone. Poszczególne gry obejmują zarówno tytuły oferujące prostszą rozgrywkę, jak i takie automaty, w których spotkasz więcej dodatkowych funkcji. 

Jako polski gracz powinieneś zwrócić uwagę głównie na takie tytuły gier, jak Lucky Clover, Brilliants Hot, Duck of Luck, Pot’o Luck i Treasure Hill. Możesz w nich oczekiwać przede wszystkim zadowalającego poziomu zwrotu do gracza. To sprawi, że będziesz miał duże szanse na wygraną - ze sprawiedliwie zaprojektowaną losowością. Wyżej wspomniane tytuły oferują także interesujące funkcje bonusowe, a całość została także zaprojektowana przez CT Interactive z dbałością o jakość oprawy audiowizualnej. Możesz zatem oczekiwać nie tylko wysokich szans na zwycięstwo, ale też po prostu dobrej zabawy.

Podsumowanie

Wypuszczone w niedawnym czasie gry przez CT Interactive zostały potwierdzone odpowiednim certyfikatem z myślą o polskich graczach, który gwarantuje ich zadowalającą jakość. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić nie tylko grę w wydaniu darmowym, ale też śmiało przejść do zabawy na prawdziwe pieniądze. Przeprowadzone atesty i audyty gwarantują, że będziesz mógł liczyć na sprawiedliwe szanse sięgnięcia po wygraną. Jednocześnie warto to zrobić z uwagi na fakt, że gry wspomnianej firmy cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków, a te nowe propozycje to świetny przykład dlaczego tak się dzieje.

Uwaga! Hazard jest niebezpieczny! Łatwa, szybka wygrana bardzo często wywołuje silne uzleżnienie, które może zniszczyć psychikę. Pamiętaj, że gry hazardowe związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Gra w kasyno internetowym i u bukmachera jest wyłącznie dla osób pełnoletnich od 18 lat. Graj rozważnie i odpowiedzialnie. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena