Podczas pakowania na wakacje na pierwszym miejscu zawsze stawiamy najbardziej potrzebne rzeczy od ubrań na każdą pogodę po podstawowe kosmetyki. Warto jednak zabrać ze sobą małe i poręczne gadżety, które mogą okazać bardzo przydatne.

Data dodania: 2023-08-07

Wyświetleń: 81

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Gadżety przydatne na wakacjach

Mały, poręczny i niezastąpiony

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na długi wyjazd i plażowanie czy planujesz spacerować po górach i nocować w schroniskach, to power bank stanowi wakacyjny must have. To małe i bardzo poręczne urządzenie, jeżeli naładujesz je przed wyjazdem pomoże ci podładować baterię w telefonie, gdy nagle się wyczerpie. Dzięki temu, że zabierzesz go ze sobą i w trakcie wyjazdu będziesz dbać, aby zawsze go naładować, jak jest taka możliwość, to rozładowana bateria w połowie audiobooka czy kręcenia rolki nie będzie ci straszna.

Pamiętaj jednak, że jeżeli jeszcze go nie posiadasz, to wybierz taki power bank, który będzie najbardziej optymalny dla twojego modelu telefonu. Każda bateria ma inną pojemność, więc to do niej najlepiej dopasować takie urządzenie.

Natychmiastowe zdjęcia dla każdego

Niezwykle ciekawym gadżetem na wakacyjny wyjazd jest aparat drukujący zdjęcia np. INSTAX mini LiPlay, który zmieścisz w swojej kieszeni. Dzięki połączeniu go z apką możesz sterować nim zdalnie i zrobić wspólną fotkę z sympatycznymi osobami spotkanymi nad morzem czy w ruinach zamku. Opcja wydruku pozwala taką fotografią podzielić się od razu z wszystkimi na niej obecnymi.

Inną opcją jest samodzielna drukarka do zdjęć z telefonu np. INSTAX mini Link 2. Również i to urządzenie zmieścisz w każdej kieszonce swojego plecaka. Co więcej, gdy zainstalujesz dedykowaną aplikację, to przed wydrukiem takiego zdjęcia możesz je obrobić dodając kolorowe napisy czy naklejki. Możesz zamieścić na nim także kod QR prowadzący do filmiku, na którym robicie śmieszne miny czy skaczecie na bombę do basenu. Takie fotki na pewno będą dla wszystkich niezwykłą pamiątką.

Wiele w jednym

Na wakacjach bardzo przydatny może okazać się także scyzoryk, tylko nie ten najprostszy, ale ten zaawansowany, skrywający w sobie wiele funkcji. Takiej wysokiej jakości gadżet może ci pomóc w najmniej oczekiwanym momencie, zwłaszcza w czasie pieszych wycieczek czy wyjazdów pod namiot.

Oprócz nożyka wersje rozbudowane mają także otwieracz do konserw, wykałaczkę, pęsetę, kółko łącznikowe, rozwiertak, korkociąg, śrubokręt płaski 3mm czy nożyczki i wielofunkcyjny haczyk. A wszystko to elegancko spakowane w podręczny przedmiot, który łatwo zmieścisz obok ładowarki do telefonu i portfela.

Dla lubiących muzykę

W sytuacji, gdy lubisz słuchać muzyki i chcesz się nią podzielić ze znajomymi świetnym pomysłem będzie zabranie ze sobą przenośnego głośnika, który łączy się z telefonem za pomocą bluetooth. W ten sposób w prosty sposób rozkręcisz imprezę przy ognisku czy to nad jeziorem czy koło schroniska.

Taki głośnik przyda się nie tylko do dzielenia się muzyką, ale także do słuchania mrocznych historii, gdy lubisz poznawać je w nietypowym otoczeniu np. w środku nocy, gdy z grupą znajomych śpicie w namiotach. Jedyny i niepowtarzalny klimat grozy masz wtedy zagwarantowany.

Jak widzisz, kilka małych gadżetów może znacząco uprzyjemnić czy też uprościć wakacyjny wyjazd. I nie ma tu znaczenia to, gdzie ani z kim jedziesz. To co, zbierasz tylko jeden z nich, czy wszystkie?

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena