W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej najpopularniejszym portfelom cyfrowym dostępnym w ofercie kasyn online – na przykładzie oferty GGBet.

Data dodania: 2023-07-14

Wyświetleń: 354

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Najczęściej używane e-portfele w kasynach online – na przykładzie GGBet

Portfele elektroniczne podbiją świat rozrywki

            Rozrywka internetowa jest jednym z najprężniej rozwijających się sektorów usług. Sprzyjają temu wszechobecna cyfryzacja i rozwój nowych technologii. Regularnie przybywa zarówno nowych serwisów hazardowych online, jak i użytkowników aktywnie korzystających z ich usług. Branża cały czas kwitnie i generuje corocznie wielomiliardowe obroty. Jednocześnie bardzo dynamicznie rozwinęło się wiele nowych bezpiecznych metod płatności online. Najpopularniejsze z nich to portfele cyfrowe. Jakie są najchętniej i najczęściej używane portfele elektroniczne w stronach rozrywkowych?.

Rosnąca popularność portfeli elektronicznych

Portfel cyfrowy to elektroniczny odpowiednik tradycyjnego portfela, tylko z o wiele bardziej rozbudowaną funkcjonalnością. Staje się on błyskawicznie nowym standardem płatności online. Dlaczego? Bo jest tani, wygodny, bezpieczny i funkcjonalny, poza tym zapewnia najszybszą możliwą realizację internetowych transakcji. 

Umożliwia błyskawiczne płatności online w sklepach internetowych, serwisach streamingowych, na stronach z usługami, zakładami bukmacherskimi czy kasynami online. Pozwala na zasilanie środkami pieniężnymi z osobistego rachunku bankowego, a także na podpięcie innych narzędzi płatności, jak kart płatniczych – debetowych i kredytowych, a także kart przedpłaconych, jak PaySafeCard. 

Żródło: https://pl.pinterest.com/pin/761178774528449357/

Zapewnia maksymalną prywatność i anonimowość transakcji, chroniąc dane osobowe użytkowników, a także informacje o transakcjach i środki pieniężne, stosując bezpieczne szyfrowane połączenia oraz szereg innych zabezpieczeń, zapobiegających atakom cyberprzestępców i kradzieży danych. Portfele cyfrowe często udostępniają też możliwość korzystania z popularnych kryptowalut. Wystarczy adres e-mail, aby przesłać za ich pomocą pieniądze przyjaciołom lub rodzinie. Jakie są najpopularniejsze e-portfele w serwisach hazardowych?  

Najpopularniejsze e-portfele w kasynach online

            Wśród najczęściej i najchętniej wybieranych portfeli wirtualnych w kasynach internetowych wyróżniamy między innymi następujące narzędzia płatności online:

EcoPayz – brytyjski portfel cyfrowy regulowany przez FCA (Financial Conduct Authority), umożliwiający płatności i przelewy internetowe na inne konta za pomocą numeru telefonu.

Muchbetter – zarządzany przez MIR UK LTD z Wielkiej Brytanii i podlegający FCA portfel elektroniczny w formie aplikacji do płatności online na całym świecie oraz w wielu walutach.

Neteller – globalny portfel wirtualny, obsługujący ponad 23 miliony użytkowników, z natychmiastowymi i darmowymi przelewami, które wymagają zatwierdzenia numerem ID

Paymenticon – e-portfel należący do EMP System Limited z Malty, umożliwiający korzystanie bez rejestracji, na stronie www lub w aplikacji oraz wypłaty kartą z bankomatu

Skrill – funkcjonujący od 2011 roku portfel obsługujący konta bankowe, kryptowaluty, karty płatnicze i przedpłacone, dostępny w kilkudziesięciu krajach, z błyskawicznym księgowaniem

Portfele cyfrowe dostępne w ofercie kasyna GGBet

Jeśli chodzi, o ofertę europejskiego kasyna internetowego GGbet PL, mamy dostępne płatności w 45 najpopularniejszych światowych walutach, za pomocą takich metod płatności online, jak karty płatnicze MasterCard i Visa, e-portfele Skrill, Ecopayz, Paysafe, Flexepin, Neosurf, Giropay, Interac, Klarna, Sofort, a także kryptowaluty, w tym Bitcoin, Ethereum, Litecoin czy Tether. 

Najpopularniejsze z nich to portfele cyfrowe Skrill, EcoPayz i Paysafecard, który jest połączeniem e-portfela i karty pre-paid. EcoPayz oferuje swoim użytkownikom cztery różne statusy konta, czyli Silver, Gold, Platinum i VIP, dające określone korzyści. Ogólna funkcjonalność jest jednak stała i zawiera możliwość wpłaty przelewem elektronicznym, błyskawicznym, bankowym lokalnym lub zagranicznym, kartą płatniczą, ecoVoucherem czy kryptowalutami. Wydanie i aktywowanie fizycznej karty płatniczej ecoPayz jest całkowicie darmowe. Wypłaty gotówkowe objęte są prowizją w wysokości 2%, usługi gotówkowe 4%, a przewalutowanie 3%. Marka ecoPayz istnieje na rynku od 2000 roku. 

Natomiast portfel internetowy Skrill umożliwia przesyłanie pieniędzy za pomocą e-maila. Środki księgowane są natychmiastowo. Dostępnych jest wiele walut światowych i krypto. Ochronę i bezpieczeństwo użytkowników zapewnia szyfrowanie połączenia i kodowanie SSL. Firma działa na rynku narzędzi finansowych od 2001 roku i podobnie jak ecoPayz oferuje także dedykowaną aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android i iOS. Opłaty w tym przypadku wynoszą zaledwie 1,45%. 

Z kolei PaySafeCard grupy Paysafe, do której należy także Skrill i Neteller, to ciekawe połączenie e-portfela i karty przedpłaconej (pre-paid). To także najbardziej anonimowe narzędzie płatności online dostępne w kasynie GGBet. Paysafecard to karty o różnych nominałach, którymi doładowujemy swoje konto, lub płacimy bezpośrednio za transakcje internetowe, posługując się unikalnym 16-cyfrowym kodem PIN. Dostępne nominały kart to 20, 30, 50, 100 lub 200 złotych, można je także ze sobą łączyć.

Pamiętaj, że gry hazardowe związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Gra w kasyno internetowym i u bukmachera jest wyłącznie dla osób pełnoletnich od 18 lat. Graj rozważnie i odpowiedzialnie. 

Artykuł jest skierowany do czytelników z po za Polski. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena