Kontener to jednostka ładunkowa, która od kilku lat cieszy się ogromnym uznaniem wielu przedsiębiorców. Znana jest na całym świecie i wykorzystywana jest w wielu sektorach gospodarki. Osoby, które chcą przetransportować towar na znacznej odległości lub stworzyć wygodne biuro na placu budowy, powinny skorzystać z wyjątkowej oferty, jaką jest sprzedaż i wynajem kontenerów transportowych.

Data dodania: 2023-05-19

Wyświetleń: 45

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak można wykorzystać kontenery morskie używane?

Kontener transportowy – sprzedaż i wynajem metalowych skrzyń

Kontenery wykorzystywane są do wielokrotnego przewożenia towarów, bez potrzeby ich przeładowania w czasie zmiany środka transportu. Ich głównym zadaniem jest ochrona ładunku przed różnego typu uszkodzeniami oraz działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Od lat produkt ten wzbudza zainteresowanie wielu osób, dlatego poza funkcją transportową pełnią one również funkcję magazynową lub socjalną dla pracowników. Nasze przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż i wynajem kontenerów transportowych.

Wynajem kontenerów to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują go wyłącznie na niewielki okres czasu. Dzięki temu nie poniosą Państwo znacznych kosztów związanych z zakupem nowej metalowej skrzyni. Nasza firma wynajmuje zarówno kontenery używane, jak i nowe. To od naszego klienta zależy, na który produkt się zdecyduje. 

Zakup kontenera to większy wydatek, lecz często decydują się na niego osoby, które na stałe chcą w niego wyposażyć swoją firmę. Wstępna inwestycja będzie na pewno o wiele niższa, niż w przypadku wynajmu długoterminowego. Z pomocą naszych kontenerów mogą Państwo nie tylko transportować towary, ale również zwiększyć powierzchnię magazynową sklepów, zaplecza budowy, a nawet warsztatu mechanika.

Wszystkie dostępne produkty wykonane są z bardzo dobrej jakości materiału, dzięki czemu odporne są na działanie czynników zewnętrznych. Długo zachowują swój estetyczny wygląd. Ponadto w prosty sposób można je dowolnie zaaranżować, zgodnie z sugestiami naszych klientów.

Nowe i używane kontenery morskie

Kontenery morskie używane są najczęściej w transporcie morskim i lądowym oraz jako pomieszczenie magazynowe. Produkt ten dostępny jest nie tylko w wersji używanej, ale również w nowej. Oferowany przez nas kontener morski dostępny jest we wszystkich rozmiarach. Jednak największą popularnością cieszą się skrzynie o wymiarach 20’ i 40’.

Kontenery chłodnicze

W naszej ofercie można również odnaleźć kontenery chłodnicze. Ten typ służy do przechowywania produktów, które potrzebują stabilnych warunków termicznych podczas ich przewozu i przechowywania.

Najczęściej model ten wykorzystywany jest podczas prowadzenia działalności sezonowej. Wśród naszych produktów można odnaleźć zarówno kontenery nowe, jak i używane. Kontenery magazynowe typu chłodniczego dostępne są w różnych rozmiarach.

Kontenery biurowe i sanitarne

Osoby, które chcą stworzyć na placu budowy komfortowe warunki dla swoich pracowników, powinny zainteresować się naszymi kontenerami biurowymi. Często wybierane są w formie używanej, wynajmowane na kilka miesięcy. Lecz coraz większa grupa przedsiębiorców decyduje się na zakup kontenera biurowego. Dzięki temu może on zostać postawiony na budowie w dowolnym momencie, bez względu na czas trwania robót.

Kontenery biurowe wykorzystywane są nie tylko jako biuro, ale również jako magazyny do przechowywania sprzętu oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników. W naszej ofercie dostępne są modele o wielkości równiej 6 m, zarówno nowe, jak i używane.

Poza kontenerami biurowymi, w naszym asortymencie znajdują się również kontenery sanitarne mające różne wymiary wewnętrzne. Świetnie sprawdzą się jako przenośne pomieszczenia, które zapewniają usługę sanitarną na przykład podczas imprezy plenerowej lub na placu budowy. Wyposażone są w niezbędną instalację elektryczną. Kontenery sanitarne mogą być dowolnie modyfikowane.

Duża różnorodność produktów w naszej firmie sprawia, że każdy klient będzie mógł zakupić lub wynająć kontener zgodny z jego preferencjami. Oferowane produkty są zarówno nowe, jak i używane, dzięki czemu wybrać produkt w dogodnej cenie.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena