Chciałbyś wyposażyć swój samochód dostawczy w nową kabinę sypialną? Auto nie posiada jej w ogóle lub jest w tak złym stanie, że nie nadaje się do dalszego użytkowania? Jeśli tak, oferta naszej firmy jest stworzona właśnie dla ciebie. Tym, co definiuje naszą działalność, jest kabina sypialna do wszystkich rodzajów samochodów dostawczych. Zajmujemy się ich projektowaniem i produkowaniem od samego początku aż po końcowy montaż. 

Data dodania: 2023-02-14

Wyświetleń: 360

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Kabiny sypialne na zamówienie do wszystkich modeli busów

W sprzedaży mamy wiele wzorów kabin, w tym kabiny tylne i kabiny górne, a także spojlery dachowe, zmniejszające opory powietrza podczas jazdy.

Jak wybrać odpowiednią kabinę sypialną?

Nie wiesz, jak dopasować kabinę do swojego samochodu? Skontaktuj się z nami, przesyłając model swojego auta oraz jego zdjęcia, a podpowiemy czy można w nim zainstalować kabinę sypialną. Jeśli tak, podpowiemy, która kabina sypialna sprawdzi się najlepiej. Nasze produkty powstają z wysokiej jakości materiałów, takich jak włókna szklane i są w pełni wyposażone wewnątrz. Istotnym elementem, na który należy zwrócić uwagę, jest orurowanie kabiny sypialnej, zwiększające sztywność i wytrzymałość kurnika, a także poprawiające bezpieczeństwo przebywania w nim. Ponadto każda kabina sypialna produkowana przez naszą firmę, wyposażona jest w owiewki boczne, kratki wentylacyjne, może również być wyposażona w ogrzewanie postojowe. Dzięki specjalnie zaprojektowanym, aerodynamicznym kształtom kabin, jazda z nimi jest cicha i ekonomiczna. Ich obecność nie ma negatywnego wpływu na ilość zużywanego paliwa, a zdecydowanie podnosi komfort podróży i obniża koszty transportu.

Kabina sypialna w szczegółach

Co robi największe wrażenie na klientach naszej firmy? Oczywiście jest to staranność wykonania całej powierzchni kabiny sypialnej. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie i zaplecze technologiczne, produkujemy kabiny sypialne nieustępujące jakościom tym, z którymi samochody opuszczają fabryki. Co więcej, dajemy znacznie więcej możliwości ich konfiguracji, aby jak najbardziej odpowiadały waszym potrzebom. Do produkcji kabin sypialnych wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały o najwyższych parametrach wytrzymałościowych. Dzięki temu są one stworzone do bezpiecznego i komfortowego wypoczynku w każdych warunkach i nadają się do montażu na każdym modelu samochodu. Orurowanie, czyli ich konstrukcja nośna, wspiera się na ramie pojazdu, nie obciążając swoim ciężarem kabiny pojazdu. Jeśli zainteresowała cię nasza oferta, zapraszamy do sprawdzenia różnego rodzaju zabudów, które mamy w stałej ofercie.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena